Wpis z mikrobloga

@bitclude Pierwszy raz rejestruję się na jakiejś giełdzie PL, bo mam do naszych kryptowalutowych produktów niesmak przez Bimbaja i ich wały. Ale widziałem nieco dobrych opinii, to pomyślałem, założę konto, może coś sobie kiedyś kupię i wesprę krajowy produkt.

Pierwsza tabelka "Jak mamy się do Ciebie zwracać". Nie jestem obeznany w polskich rejestracjach, stąd pytanie:

Dobrze to robię?
#bitcoin
Pobierz sxldsxxl - @bitclude Pierwszy raz rejestruję się na jakiejś giełdzie PL, bo mam do na...
źródło: comment_1639676546WvkgP0SkWvIRqx5CUdxp1A.jpg
  • 6
Pierwsza tabelka "Jak mamy się do Ciebie zwracać"


@sxldsxxl: ja tam widzę imię, może potrzeba okularów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A @bitclude na propsie. rok temu uratowali mi dupę. Potrzebowałem PLN a miałem tylko funty na angielskim koncie i krypto. Przesył funtów na PLN to minimum dzień, a to jeszcze święta były. A u nich sprzedałem trochę krypto i poszedł przelew instant. Co prawda sam prezes musiał
@WhiskeyIHaze:

ja tam widzę imię, może potrzeba okularów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Raczej potrzeba

Potrzebowałem PLN a miałem tylko funty na angielskim koncie i krypto. Przesył funtów na PLN to minimum dzień, a to jeszcze święta były. A u nich sprzedałem trochę krypto i poszedł przelew instant. Co prawda sam prezes musiał mi go puścić ale dało radę i hajs miałem po 2h od momentu jak wpadłem
Pobierz sxldsxxl - @WhiskeyIHaze: 

 ja tam widzę imię, może potrzeba okularów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: comment_1639680775Q4rXwsvlIOitNyDuJILfrG.jpg