Wpis z mikrobloga

Paczka otwarta, o cholera, od czego tu zacząć xDDDDDDDDD
Może od tego, że @pamk22 okazał się bardzo dobrym stalkerem, który w poszukiwaniu poszlak mających ułatwić stworzenie paczki odwiedził m.in. moje itch.io, nieużywanego od lat konta youtube, czy moich blogowych wypocin jeszcze z czasów licealnych xDD Doceniam, bo dzięki temu efekt jest 10/10 would receive taka paczka again.
Lecę z tłumaczeniem poszczególnych itemków:

- Kawa z palarni Coffee Cave - pamk22 wyczaił, że pod jednym wątkiem gdzie pytałem o palarnie @alhakeem odpisał wymieniając m.in. właśnie coffee cave. Także ufam, że będzie dobra, jutro wiem co będzie sprawdzane ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamk22 wspominał, że nie zna się nic na kawie, i zaufał temu co było w komentach, a jak wiadomo zawsze na wykopie można zaufać wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- AEROPRESS Z KAWĄ O SMAKU OWOCÓW TROPIKALNYCH- OH WAIT - na tagu #kawa dla śmieszków zapostowałem zdjęcie tych żelków do kibla, bo przypominają zaparzacz Aeropress - właśnie dostałem w pace zapas tygo wspaniałego, pachnącego żelu xD Skisłem xD

-Kubek z Charmanderem xDDDD - mam nadzieje, że z rana nie krzyczy o odbieraniu mu wolności i NWO xDDD Jest wspaniały, nie mogłem się przestać śmiać jak go wyciągnąłem, mój nowy ulubiony kubek.

- Książka "Mechanik", o kulisach F1- słyszałem od wielu, że bardzo, baardzo dobra książka napisana z perspektywy mechanika McLarena. W końcu będę mógł ją sprawdzić. Co tu dużo pisać, spamuje na #f1 więc całkiem się spodziewałem, że ktoś do tego nawiąże xDDD

- Włoskie klocki w stylu technicsów łazik kosmiczny i stacja- lubie kosmos, lubie klocki, lubie technicsy, będzie składane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Skarpetki z palmami i skarpetki ho ho ho- no bo te cholerne palmy na legnickiej będą się za mną ciągnąć do końca moich dni xD

- Frugo - jako jeszcze dzieciak byłem mocno świrnięty na punkcie tego, żeby frugo wróciło, bardziej chyba niż tego, żeby Robert Kubica wrucił do F1. Do tego stopnia, że foodcare po reaktywacji marki mnie kilka razy obdarował gadżetami i nowymi produktami na przetestowanie czy są ok. Podejrzewam, że mogłem być jednym z bardziej powalonych dzieciaków na tym punkcie, więc mialem wspomnienie o tym na swoim blogu, którego najwidoczniej czytał @pamk22 - szanuje, że ci się chciało tam wchodzić, ja się w cholere boje, że krindżówa w cholere xD

- Przyprawy - pisałem że lubie gotować, twórca paczki napisał że on najwyżej ogarnia użycie soli, stąd wybral wykwintne przyprawy xDDDD Skisłem

- Słodycze- michałki białki AKA klasyka wykopaki. michałki czarnki, czekolada milka i THX FOR NOT ABORTING ME ciastka bałwanki xDDDDDDDDDDDDD Co się im stało w podróży to ja nawet nie wię xD Wyglądają wspaniale xD

Dziękuję za paczkę, widać ogromne postaranie się w risearchu, w moim przypadku materiału źródłowego było trochę dużo, także przykro mi mirek że musiałeś w tym grzebać xD Wszystko jest idealnie, list był super, cieszę się, że tyle rzeczy ma drugie dno, nawet jeśli jest to jakaś pierdoła (typu żelowe kostki do kibla xDDDD). Wesołych świąt również

#wykopaka #pokapake #chwalesie
Reepo - Paczka otwarta, o cholera, od czego tu zacząć xDDDDDDDDD
Może od tego, że @p...

źródło: comment_1639665544I55sOvRwevu6QHGrpJUgaX.jpg

Pobierz
  • 12