Wpis z mikrobloga

Wojenek konsolowych ciąg dalszy

Od dłuższego czasu mój ukochany kuzyn, fanboy Sony, udowadnia mi, że zrobiłem źle, zmieniając w tej generacji obóz i dołączając do zielonych :-) często wytykam mu słabą politykę Sony w tej generacji, wiele rzeczy uważam wprost za plucie fanom w ryj, ale fanboje tego nie czują - dla nich to jest deszcz. Jako, że kuzyn lepiej umie w painta, zrobił specjalnie dla mnie ten filmik



#gamepass #xbox #ps5
  • 28
@Ayessare: A co niby wychodzi tylko na PS5? Nie znam żadnej gry tylko na PS5 zapowiedzianej na przyszły rok. Mam Series X i na nim gram w gry inne niż exy, bo taniej zwyczajniej preordery kupisz. Zakupie w 2023r znowu PS5 jak wyjdzie Wolverine
@SprawiedliwyxWykopek: też mam PS4 pro i póki co nie widzę sensu upgrade'ować, zwłaszcza że Sony zamiast docenić tych którzy kupują nowy sprzęt, pluje im w ryj i każe płacić za wszystko. Ale z drugiej strony nie chciałoby mi się bawić w kupowanie i sprzedawanie konsol co rok - jak juź kupiłem tego Xboxa Series X, będzie stał na półce do końca generacji. PS5 stanie koło niego - albo i nie, zależy
@Matbucek: Dla mnie to żaden problem kupić i sprzedać chwila roboty, ale skoro nie wychodzi nic na PS5, a wszystko ograć można na oldgen PS4, a mam Series X do ogrywania innych gier poza ex to po co komu obecnie PS5. Tak jak każdy mówi zawsze tylko do exów czyli przejść i sprzedać, bo ich polityka co do gier to masakra płacić za ulepszanie gier, Nie ma nowości w PS NOW
@Matbucek: Ten projekt to przecież ma być PS+ z PS NOW i tyle z tego. Już widzę jak Sony dają w premierę swoje gierki tam... Fakt XGPU już jest długo na rynku i kilka lat musi minąć by oferować taką samą dobra jakość gierek tam dodawanych chociaż i tak pewnie jakiś troll przyjdzie i powie, że tam same indyki w usłudzę, bo nie ma jakiegoś exa Sony...