Wpis z mikrobloga

Wojenek konsolowych ciąg dalszy

Od dłuższego czasu mój ukochany kuzyn, fanboy Sony, udowadnia mi, że zrobiłem źle, zmieniając w tej generacji obóz i dołączając do zielonych :-) często wytykam mu słabą politykę Sony w tej generacji, wiele rzeczy uważam wprost za plucie fanom w ryj, ale fanboje tego nie czują - dla nich to jest deszcz. Jako, że kuzyn lepiej umie w painta, zrobił specjalnie dla mnie ten filmik



#gamepass #xbox #ps5
  • 28
  • Odpowiedz
@Matbucek: No tak najlepiej, żeby za darmo dawali gry hahah.
Gry na Xbox tez masz po 300zl, każdy podnosi ceny. Taka forza kosztuje 299zl i ma miliard mikropłatności, bo jest "za darmo w gamepass".
  • Odpowiedz
@Hermen_Hulst: nie ma nic za darmo :-) ale kupuję grę na PS4 - potem kupuję konsolę z gównododatkami za 3000, bo gołej nie kupisz - wkładam grę do napędu i odpala mi TAK SAMO jak na starej PS4, a do wersji PS5 muszę kolejny raz dopłacić - no dla mnie to #!$%@?. Ostatnio Microsoft ulepszył 70 starszych gier w Fps Boost podbijając klatki i często też rozdzielczość - za friko.
  • Odpowiedz
@Matbucek: No fakt, aktualnie konsoli gołej nie kupisz, ale to nie wymysł sony tylko gowno marketów, co wciskają byle co, żeby zeszło. Z tymi ulepszonymi grami ps4 na ps5 po części muszę przyznać racje, bo to u sony kuleje, ALE 60 fps powrzucali za darmo do swoich exow (Got, tlou2, ratchet). Najwieksza inba była z ghost of Tsushima, ze sony sobie chce 120zl za dodatek, ale ludzie zapomnieli chyba, ze
  • Odpowiedz
@Hermen_Hulst: Assasin's Creed na XSX - 60fps 4K
Gears of War 2 - 60fps 4K
Mirror’s Edge - 60fps 4K
gdzie na oryginalnej x360 działały w 720p i 30fps. Oczywiście fps boost nie podbija wszędzie rozdziałki i raczej jej nie obniża - a jeżeli nawet, jest OPCJONALNY i można go wyłączyć w każdej grze.
  • Odpowiedz
@Matbucek: jest mi wstyd ze tez jesteś xboxiarzem. Jakby serio cie było stac na ps5 to byś miał w dupie to legendarne „traktowanie graczy”. Ja kupiłem wszystkie 3 konsole, każda ma wady, każda ma zalety ale w życiu nie pomyslalem żeby siedzieć na wykopie i udowadniać komuś wyższość konsol xD

Poza tym bycie w fanklubie jakiejs konsoli to jak bycie fanem Seata Ibiza czy płynu do mycia naczyń Ludwik. Generalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matbucek: Generalnie to wystarczy miec minimalne pojecie o rynku gier troche pieniedzy i 70+ iq zeby ogarnac ze Xbox jest bezsensowny jak mozesz miec PC na ktorym ograsz wszystko z Xboxa + wiecej do tego pare exow Playstation i gierki ze Switcha naprawde zeby sie zdecydowac na klocka trzeba byc masochista w #!$%@? xD ewentualnie po prostu duzy brak hajsu
  • Odpowiedz