Wpis z mikrobloga

Oto moja wykopaka od Mirabelki @plaquo która na początku chciała pozostać anonimowa lecz udało się poznać jej nick ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale jestem szczęśliwy pierwszy raz uczestniczyłem w takiej zabawie i od razu taka radość. Wypatrywanie kuriera inpostu to jak czekanie na pierwszą gwiazdkę na wigilię za dziecka. Cała droga z paczkomatu do domu z wielkim rogalem na buzi. A rozpakowywanie prezentów wraz z czytaniem listu to coś cudownego.( ʖ̯) Mirabelka musiała poświęcić wiele czasu na spersonalizowanie tej paczki co bardzo szanuję i bardzo dziękuję. A co znalazłem w paczce? Piękne kubki, zaparzacze do herbaty, cudownie pachnąca herbatę, już nie mogę się doczekać aż wieczorem będę ją siorbać, dwa rodzaje kaw którąś z nich też dziś bardzo chętnie skosztuje. Buteleczkę na wodę która na bank przyda się na rower bądź wycieczki górskie oraz piłeczka do masażu. Mój domowy pupil otrzymał przysmaki Felixa od razu go tym poczęstowałem, wcinał aż mu się uszy trzęsły. Do tego fajne skarpetki bo jak to święta bez skarpetek,magnes z Wroclawia oraz wiele zdrowych przekąsek. Jeszcze raz bardzo dziekuję i oby Tobie też przyszła tak fajna paka jak do mnie. Zdrowych i Wesołych świąt ( ͡º ͜ʖ͡º) #pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1639640561kXitsB4007rT9P6ygVIELh.jpg
  • 7