Wpis z mikrobloga

@prawilnik: dałem plus ale cofnąłem po namyśle. Bo jak powierzchnia 30 krotnie większa to musieliby mieć 30 krotnie lepszą służbę zdrowia przecież? A nasz kochany rząd PiS przy 30 krotnie mniejszej powierzchni powinien sobie dawać radę nawet jeśli 30 krotnie mamy gorszą służbę zdrowia. Wychodzi na to, że w Kanadzie mają normalną służbę zdrowia a w Polsce ona nie istnieje. OK. dam plusa bo spodobał mi się mój wpis na
  • Odpowiedz
  • 7
@#!$%@? Głosują, bo dają ludziom kasę do ręki. Krótkowzroczni ludzie nie widzą jak to drenuje budżet i hamuje rozwój a socjaliści chcą dawać więcej i więcej...
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Sądzę że jednak jest to kwestia wielokrotnie wyższych nakładów na służbę zdrowia (na oko gdzieś tak sześciokrotnie wyższych) niż nieznacznie większej liczby zaszczepionych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@#!$%@?: powinni zrobić u nas obowiązek szczepień dla grupy 60+ to by się sytuacja diametralnie poprawiła
#!$%@?ą mnie te staruchy, za dużo wpływają na sytuację w kraju, niewiele juz do niego wnosząc
  • Odpowiedz
@prawilnik: @rafion:
Co ma do tego powierzchnia? Co wy myślicie, że ludzie tam są równomiernie rozłożeni? W Kanadzie jest zdecydowanie wyższy współczynnik urbanizacji, a na pustkowiach mieszkają nieliczni. Jeśli chodzi o kontakt międzyludzki, to będzie on raczej intensywniejszy w takiej Kanadzie, niż Polsce.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Polska jesień 2020, zero procent zaszczepionych, a zgonów i hospitalizacji tyle samo co teraz przy ponad połowie zaszczepionych.
Sam się szczepiłem, ale patrząc z perspektywy czasu to wychodzina na to, że dokładnie #!$%@? ta szczepionka daje.
  • Odpowiedz