Wpis z mikrobloga

@aphen: jak mieszkasz w bloku to opcja super moim zdaniem. Wiadomo nie jest to co prawdziwy ale karkówa i tak wyjdzie spoko. Ja używam w domu co jakiś czas bo zawsze to coś innego, a nie zawsze chce się człowiekowi iść na dwór i prawdziwego palić
@aphen:
są sprzęty, że niezależnie od marketingu jest ci potrzebny lub nie

¯\_(ツ)_/¯

ja np. nie przepadam za robieniem czegokolwiek w kuchni więc dla mnie jest zbędne
twoja baba uwielbia robić fikuśne rzeczy w kuchni więc jest to dla niej niemal niezbędne

rozumiesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aphen: Fajna alternatywa dla sandwicha - mniej zgniata kanapki, można zrobić nawet 4 jednocześnie. Właściwie panini się to nazywa. Do mięs nie używam, bo smród w domu i kto by to potem czyścił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lunga: właśnie miałem kiedyś taki grillek ceramiczny z bardzo biednym ustawianiem temp i termostatem wszystko przypalal jedyne co to się nadawał do podpisania kanapek i drugi raz tego gówna bym nie kupił bo mam toster, a widziałem takie porządniejsze grille po 5-6 stów i wyglądają lepiej
@aphen: Mam optigrilla i to jest świetna sprawa. Od zrobienia tosta z bułki do upieczenia dwóch ćwiartek kurczaka na obiad. A że jest wyjmowany to cyk do zmywarki i po problemie.