Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile, jak długo i jak często gadać z dziewczyną na tinderze?
NIby mamy ugadane spotkanie na +- za tydzień i co mamy do tej pory codziennie gadać? pisać o #!$%@? wie czym?
Spotkanie to co innego jednak, jakoś płynie to samo i wydaję mi się, że można więcej się dowiedzieć i zdobyć te punkty zaczepne do następnych rozmów
W sensie boję się że wypstrykam się ze wszystkich tematów przed samym spotkaniem, częstotliwość rozmów spadnie i zostanę zasypany przez tysiące oskarków na chacie.
Ja nie piszę w ogóle często do ludzi, ciężko mi czasami przez parę minut wytrzymać pisząc, bo mnie #!$%@? bierze i nie chce mi się już.
porady pls

#tinder #badoo #randkujzwykopem #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ba4a571b0105000b2a12ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no rozmawiaj z nią. Jak nie masz o czym rozmawiać online, to na spotkaniu tym bardziej nie będziesz mieć. Możesz też w tym czasie dowiedzieć się o niej rzeczy, które spowodują, że nie będziesz już chciał się spotkać. Same pozytywy.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania piszesz tyle, żeby się zorientować, że jest na tyle ciekawa osoba, że warto się spotkać. I to w tinderze akurat było zajebiste, można zrobić początkowy odsiew. A potem i tak pierwsze spotkanie weryfikuje, bo może być ciekawa osoba, ale w ogóle nie będzie chemii.
  • Odpowiedz