Wpis z mikrobloga

  • 0
@Imperator_Wladek quickloot na bank będzie psuł grę, więc nie wiem po co wprowadzasz w błąd. Różne interakcje podnoszenia z ciał triggeruja losowe eventy, czy też questy i wpisy. Tak jak sam union będzie działał, tak quickloot zepsuje rozgrywkę. Jedyne z czego bym korzystał to przyspieszenie czasu, zapisy i jakieś drobne rzeczy, które nie zmieniają całkowicie mechanik.
  • Odpowiedz
  • 0
@Imperator_Wladek cóż, chcesz to sprawdzaj. Po prostu quickloot nie jest czytany przez grę jako normalne podniesienie ze skrzynek/ciał. Nie wiem czy przedmioty na świecie są w taki sposób traktowane. Systempackowy quickloot jest traktowany jako normalne podnoszenie, więc nic Ci nie zepsuje.
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Nakładka Steam znikła, osiągnięcia się nie pokazują podczas gry ale jak wyjdziesz to są normalnie zdobyte
@minecraftkoxik2008: Ja gram też od początku z Unionem bo bez przyśpieszania czasu i sprintu nie dam rady już w Gothica grać. Z quick loota nie korzystam. I tak wszystko działa, Dwa razy mi zapis wywaliło ale to tym co mają DX11 też się tak dzieję więc to nie wina Uniona.
  • Odpowiedz
  • 1
@MrPrado30 z tymi zapisami nic mi się nie działo, ale to i tak jest bolączka nawet podstawowego gothica, bez modyfikacji. Im większy świat, tym więcej do zapisywania.
  • Odpowiedz
@siadatajta: Tu masz samego uniona : KLIK Normalnie wypakowujesz i wklejasz do Gothica. Plugin z przyśpieszaniem czasu to UnionzUtilities. By aktywować w Gothic.ini zmień UseTimeMultiplier=1. Dodaje też inne bajery jak widzenie liczby HP swojej i przeciwników, zadawanych obrażeń. Podświetla nowy przedmiot w ekwipunku. Ja jeszcze używam UnionXPBar. To pasek doświadczenia, cały czas widać ile brakuje do następnego poziomu. Tam jest też instrukacja od Kajmy jak wkleić i gdzie.
  • Odpowiedz
@Teequee: Tutaj masz już wszystko gotowe ze sprintem, przyśpieszeniem i paskiem doświadczenia. Tylko wklejasz do Gothica i zmieniasz w ustawieniach w grze by chód nie był pod shift. W Gothic.ini już zmieniłem więc powinno działać wszystko od buta. Klik
  • Odpowiedz