Wpis z mikrobloga

Co ja właśnie obejrzałem, ten kanał Kawosza upadł do reszty, 40 minut jakiegoś chłamu z nic nieznacząca latynoską dupą.

Oczywiście taktyczna miniaturka z wywalonymi cycami, 20-minutowa historia jak to jej pasja kogokolwiek może obchodzić.
Widać, że już nie ma co robić w tym odciętym od świata kraju, jak już w #7 odcinku wlatuje jakaś przerysowana postać xD
Potem kolejne 20 minut występu, które też nie wiem, komu się mogą podobać i kogo interesują. Ale jak to wiadomo, kasa musi się zgadzać tu i ówdzie. Nie zapomnijcie o zakupieniu bransoletek z aliexpress, które są podobno ręczną robotą jakiś dzikusów z afryki oraz kubka bezkawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też byłbym zapomniał o zostawieniu followka dla tej pani wraz z typowym komentarzem pod filmami Braci Rolex, zachwycających się jak te materiały są wspaniałe etc. etc. A i oczywiście wisienka na torcie w postaci Patronite ( ͜͡ʖ ͡€)
#bezplanu #bezkawy #vlogcasha
  • 1
Jednego odrzuci ale jednocześnie przyciągnie dziesięciu na to miejsce. Zresztą Bartek to biznesman wiec raczej wie co mu przyniesie największe korzyści.