Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

PROSZĘ WAS O POMOC DLA SZWAGIERKI!
Moja ukochana szwagierka od 5 lat zmaga się z najrzadszym i najbardziej złośliwym nowotworem piersi.
Przez 5 lat przeszła już 6 operacji i ok. 50 podań chemii oraz wszystkie możliwe linie leczenia refundowanego.
Dziś jej ostatnią nadzieją na przeżycie jest kuracja nierefundowanym lekiem ściąganym z USA, koszt 6-cio miesięcznej kuracji wynosi 1 800 000 zł.
Część już opłaciliśmy, ale nie mamy środków na pokrycie całości, dlatego uruchomiliśmy zbiórkę.
Oprócz głównej zbiórki jest też osobna skarbonka utworzona przeze mnie https://www.siepomaga.pl/wykop-dla-moniki

Dla mnie największym prezentem na święta będzie świadomość że jesteśmy krok bliżej do osiągnięcia tej
zaporowej kwoty, dla kogoś innego mam nadzieję że będzie to #ps5

Jeżeli mocą wykopu uda się przynajmniej zrealizować cel skarbonki (15 000zł) do 17.12 do godz. 20:00, wśród
jednej z osób która zasili skarbonkę wpłatą powyżej 20zł (cena kebaba) wylosuję za pomocą mirkolosu dla trzech różnych osób:
- PS5 w wersji digital
- Kontroler DualSense (Czerwony + Playstation Plus na 3-mies)
- Karta podarunkowa PlayStation Store na kwotę 100zł

Żeby wszystko było transparentne:
- #rozdajo będzie miało miejsce jeżeli do 17.12.2021 do godz: 20:00 zrealizowany zostanie cel skarbonki (15 000zł)
- #losowanie odbędzie się przez #mirkolos i będzie streamowane na YouTube żeby wykluczyć podejrzenie ustawki
- w losowaniu wezmą udział wszystkie osoby które zaplusują ten wpis, wesprą skarbonkę kwotą 20zł lub więcej https://www.siepomaga.pl/wykop-dla-moniki a w komentrzu do wpłaty znajdzie się nick wykopka.
- Wylosowanie zostaną trzy nagrody, wszystkie nowe: (PS5 Digital, Kontroler DualSense, Karta PS Store 100zł)
- Wysyłka na mój koszt

Dzięki wszystkim za wsparcie! :)

Pobierz sponsi - Mirki i Mirabelki,

PROSZĘ WAS O POMOC DLA SZWAGIERKI!
Moja ukochana szwa...
źródło: comment_16395860122zEwGtEfCQ7bsLUZaSzORR.jpg
  • 89
@Kazadum: ok, to daj screena ile wysłałeś. Jakimś dziwnym trafem ja też nie znam serwisu, a jednak udało mi się dowiedzieć to czego, jak mniemam Ty, wielce zamożny(skoro wyślesz więcej), a co za tym idzie inteligentny jegomość nie potrafił zrobić i zajęło mi to całe 15 sekund.