Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są tu jakieś #rozowepaski które nie chca/moga/umieja znaleźć sobie koleżanek? Od zawsze mam z tym problem i nie wiem jak mogłabym to zmienić. Jak sobie radzicie nie mając żadnej znajomej ani przyjaciółki?.. Chociaż obawiam się że jestem tu jedyną taka osobą
#przyjazn #logikarozowychpaskow #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b9d1101b0105000b2a0ad0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: ja też nie mam. kiedyś może i miałam jakieś bliższe koleżanki ale albo drogi nam się rozeszły albo okazały się być toksyczne. no i nie przeszkadza mi to więc no radzę sobie po prostu, do życia koleżanki nie są potrzebne :))) choć rozumiem że czasami to może być przygnębiające bo w każdym filmie/książce każdy ma super przyjaciółkę/paczkę koleżanek od dzieciństwa i wydaje się że my też powinniśmy tak mieć xd
@AnonimoweMirkoWyznania: Problemu nie mam, natomiast z biegiem czasu większość z nich się posypała - a to toksyczność, a to wypalenie. Na ten moment została mi jedna przyjaciółka z czasów gimnazjum, dwie bliższe koleżanki i tyle. Z chłopami łatwiej jest utrzymać normalny kontakt na stopie koleżeńskiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
@AnonimoweMirkoWyznania: Luz i tak - jeśli nie masz dzieci/męża, to na pewnym etapie te znajomości, i tak by się posypały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość lasek przełącza się w tryb „żona swojego mężusia” i nagle po ślubie zero wyjść albo jakieś nudne posiadówy. Jak już zostają matkami, ewoluują w madki, a później w mini-graże i pogadasz tylko o pielucach, bombelku, a cała uwaga na spotkaniu leci na