Wpis z mikrobloga

Jutro pierwszy dzień mojej nowej pracy jako Biała Małpa. Własnie wylatuje na wyspę Hainan gdzie pierwszy tydzień spędzę w mieście Haikou zwane Coconut City a potem będę bazował w mieście Sanya zwana również „chińskimi Hawajami” Gdzie spędzę święta i Sylwestra. Gdybyście byli normalni to powiedziałbym dla jakiej firmy zostałem Spokeperson ale za dobrze mi płacą aby ryzykować emaile od wypokowych frustratów. Będę publikował dużo zdjęć w najbliższych dniach wiec zachęcam do obserwowania mojego autorskiego tagu #tosachiny. Filmy na To sà Chiny DZIENNIK tez będą się ukazywały o ile będę miał czas na montaż a po bankietach w których musze uczestniczyć w ramach białomałpienia czesto bywam „zmęczony”. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chiny #pracbaza #podrozujzwykopem
LuckyStrike - Jutro pierwszy dzień mojej nowej pracy jako Biała Małpa. Własnie wylatu...

źródło: comment_1639580535ywpdXf47N0u6XiJ6bx8s75.jpg

Pobierz
  • 15
dużo płacą?


@NaglyAtakGlazurnika: całkiem spoko nawet w porównaniu do Europy zachodniej. Dodatkowo mam bonus za sprzedaż wiec liczę ze złupie duzo. Teraz kiedy granice są zamknięte, ciężko o białe małpy. Dla mnie ważne jest tez ze opłacają mi hotele, przeloty taksówki i wyżywienie. Żona dojedzie do mnie za tydzień. Wiec moje serce cebularza się raduje bo mam za darmo święta i wakacje.