Wpis z mikrobloga

Uwielbiam polski sposób "tuningu" aut. Zawsze zanosi mnie na śmiech gdy widzę aukcje albo zdjęcia znajomych z super wybajerzonym wyglądem (pomijam już wieś-tuning, niektórym czasem nawet znośnie to wychodzi) i seryjnym silnikiem. To musi być piękne uczucie gdy skasuje ich byle większy samochód.

#motoryzacja #samochody #tuning
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MroczniGrzybiarze: Ja u siebie najpierw zainwestowałem w modyfikacje silnika więc przez pewien czas miałem coś co wyglądało niby niepozornie a potrafiło wiele. Teraz powoli zajmuje się delikatnymi zmianami w wyglądzie.
  • Odpowiedz
@MroczniGrzybiarze: Nie no, w opony też zainwestowałem. Przy ostatniej zmianie tarcz i klocków też nie poskąpiłem. Jedynie zawieszenie mam seryjne ale raczej w miarę dobrze się sprawdza na obecną chwilę wiec nie widzę potrzeby zmiany.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Serek_von_Hochland: Ford Mondeo. Używam go do przemieszczania się na codzień. Wiem że to nie jest mądry wybór do krótkich odcinków typu zakupy ale kilka razy do roku zdarzają mi się większe trasy no i po prostu uwielbiam ten samochód.
  • Odpowiedz
@enjoi: Seryjny kolektor ssący w moim samochodzie miał zwężki które ostatecznie zmniejszały stopień doładowania, przelotowy jest praktycznie w środku pusty więc doładowanie jest większe.
  • Odpowiedz