Wpis z mikrobloga

Pamiętacie kiedy ostatnio był taki przestój jak teraz? Od czasu odebrania prawka nie wydarzyło się NIC. A lateksy w ogóle tego tematu nie pociągnęły.

Co się dzieje w uniwersum?

- Knur: Siedzi na łóżku i czyta lateksowe listy. Nic z tego nie wynika, nie denerwuje się. Nic się nie dzieje.
- Majorek: Szczerze mówiąc nawet nie wiem co robi bo nie subskrybuję nowego kanału. Strzelam że pewnie tostuje i gada o Paulinkach z Abdulkami
- Aron: Zamknął mordę. Nie żeby te jego darcie japy było jakieś wspaniałe, ale zredukował się do roli statywu. I dobrze
- Ekoludek: Zamknął mordę. Boi się Olgierda. Bardzo dobrze.
- Barnej: Odciął się. Bardzo dobrze.
- Meksyk: RIP. Niby się łudzi że coś jeszcze z tego będzie ale #!$%@? ma w niego każdy z wyjątkiem kilku botów. Bardzo dupa piecze.
- Olgierdano: Dwóch loteksów załatwionych. Została tylko gnida, ale póki co nic się w tym temacie nie dzieje.
- PetTV: Coś tam gada że on nie loteks, ale on loteks mocno.

Tak jak nie liczę w ogóle na satelity, to jednak z Knurowiczem coś mogłoby się dziać. Tak wygląda lateksowa szkolna gdy ich satelity do #!$%@? Konona są poza sceną.

Na chwilę obecną pozostaje oglądanie filmów z lat 2017-2019. No i w mojej opinii jeszcze Obszar Badawczy ratuje nas w tych przestojach. King gdzieś odleciał, ale mam nadzieję że mu przejdzie i wróci na Ziemię.

Ogólnie dramat.

#kononowicz
  • 4