Wpis z mikrobloga

@WykopekNaPolEtatu: Jeżeli liczysz na fajerwerki jeśli chodzi o NYC to byłbyś zawiedziony. Koszmarnie zatłoczone, brudne miasto z zatłoczonymi ulicami. Ma wspaniałe miejsca których nie znajdziesz nigdzie indziej ale ogólny obraz odbiega bardzo daleko od tego z widokówek
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Nie wiem jakie Ty masz odczucia i wrażenia podczas pobytu w NYC, ja natomiast, mogę podzielić się swoimi i zapytać czy tez tak masz/miałeś. Byłem w NYC 2 razy, łącznie 5 miesięcy. W trakcie studiów z ziomkami. Dla mnie to miasto ma swój czar, strasznie brudne i męczące tak jak gdzieś napisałeś wyżej w komentarzach. Chciałem z niego uciekać każdego dnia kiedy tam byłem ale pamietam że wyjeżdżając czułem
  • Odpowiedz
@slepy_elab: Narkotyk. Zgadzam się.

Ja to przyrównuję do grawitacji. NYC jest gwiazdą w okol której wszystko krąży tutaj dookoła. Trzy stany są uzależnione od niego i codziennie widać ten taniec na autostradach rano do a wieczorem od miasta. Ja mieszkam 70 mil od NYC i częściej chadzam po górach i lasach niż po Manhattanie bo mogę sobie na to pozwolić jednak nie mam problemu tam jeździć bo wiem, że jest
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Parki to magia dla mnie. Tak jak wspominałeś miasto jest brudne ale każdy park w mieście jest bardzo zadbany moim zdaniem. Co jest dużym plusem w betonowej dżungli. Ah mam nadzieje że kiedyś tam jeszcze wrócę
  • Odpowiedz