Wpis z mikrobloga

@Donmenello: Sorry, ale ból w miejscu wkłucia to jest nic. To chyba nawet nie jest powikłanie. Normalna reakcja po szczepieniu.

Szczepionka przebadana i nie ma jakichś znaczących i powszechnych skutków ubocznych.
Covid - potwierdzone częste i dotkliwe powikłania. Proste.
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos gówno wiesz #!$%@? a szczekasz. U mnie w szpitalu leży 9 dzieci w wieku 7-12 lat, które są w bardzo ciężkim stanie, bardzo możliwe że jutro jak przyjdę do pracy to trójka będzie już martwa, bo stan jest krytyczny. Nie mogę już psychicznie wytrzymać tego #!$%@? jak to dzieci są bezpieczne w momencie gdy każda kolejna mutacja wirusa jest co raz bardziej dla nich niebezpieczna. Najgorsze jest to że jutro idąc
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos gówno wiesz #!$%@? a szczekasz. U mnie w szpitalu leży 9 dzieci w wieku 7-12 lat, które są w bardzo ciężkim stanie, bardzo możliwe że jutro jak przyjdę do pracy to trójka będzie już martwa, bo stan jest krytyczny. Nie mogę już psychicznie wytrzymać tego #!$%@? jak to dzieci są bezpieczne w momencie gdy każda kolejna mutacja wirusa jest co raz bardziej dla nich niebezpieczna. Najgorsze jest to że jutro idąc
  • Odpowiedz
Covid to nie Polio,


@Donmenello Covid jest bardziej śmiertelny od polio które w 70% jest bezobjawowe, u reszty powoduje sraczkę. Pół procenta na objawy poważniejsze od sraczki, z nich umierają pojedyncze procenty.

Gdyby szczepionka na polio powstała rok temu mielibyśmy tag #polio, te same memy i tego samego Korwina nazywającego zbrodnią szczepienie dzieci na polio.
  • Odpowiedz
okaże się za parę lat

@TestoSynth: W sensie jak covid pokaże długodystansowe efekty uboczne? Wszystkie choroby zakaźne znane ludzkości miały znacznie poważniejsze efekty przechorowania (włączając długotrwałe) niż uboczne efekty szczepionek na nie, ale to nie powód do paniki.
  • Odpowiedz