Wpis z mikrobloga

Zielony ma pierwszeństwo i zielony nie umie jeździć bo zmienia pas w jedynym niebezpiecznym miejscu w zasięgu wzroku, 100 metrów wstecz lub 100 metrów do przodu i sytuacja nie miałaby miejsca, ale żeby umieć jeździć trzeba przewidywać i planować manewry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ow3n: ja #!$%@?. #!$%@? wlasnie przez takich jak ty mam nerwy na drodze pozniej mimo zem spokojny czlowiek.

@nobrain: chyba ci się osoby pomyliły. Gościu ma rację. Jeśli uważasz inaczej to raczej ty jesteś na drodze źródłem problemów i nerwów.
  • Odpowiedz
@HalEmmerich: Generalnie całej tej dyskusji by nie było, gdyby ktoś zaczął od tego:

§ 96. 1. Nadawany przez sygnalizator S-2 sygnał czerwony wraz z sygnałem w kształcie zielonej strzałki oznacza, że dozwolone jest skręcanie w kierunku wskazanym strzałką w najbliższą jezdnię na skrzyżowaniu, z zastrzeżeniem ust. 3.
2. Sygnał w kształcie zielonej strzałki, nadawany przez sygnalizator S-2, zezwalający na skręcanie w lewo, zezwala również na zawracanie z lewego skrajnego pasa ruchu,
  • Odpowiedz
@Jare_K Natomiast jeśli A nie sygnalizował

Kierunkowskaz w świetle przepisów tak naprawdę nic nie oznacza. #!$%@? wykorzystują takie sytuacje do wymuszenia stłuczek. Moja matka miała taką sytuację, wyjeżdżaliśmy z podporządkowanej, gość miał kierunkowskaz, że miał miał zamiar skręcić i matka chciała wyjechać, a gość przejachal prosto. Całe szczęście mama wychamowala. Wszytko widziała policja i ja zatrzymali i wytłumaczyli, że: KIERUNKOWSKAZ jest TYLKO ZAMIAREM skrętu, nie wiesz czy ten kierunkowskaz włączył przypadkiem, czy
  • Odpowiedz