Wpis z mikrobloga

@GigaCzad: na pewno ma więcej talentu, ale robi głupie błędy czasem, ten sezon miał bez błysku, jestem trochę nim rozczarowana że dał się ograć Sainzowi, jeszcze rok temu miałam o nim zdanie że jest na tym poziomie co Max, ale teraz mam wątpliwości, chociaż wciąż bardzo go lubię i życzę WDC z całego serca
@GigaCzad:

Sain jest lepszy w zarzadzaniu oponami ale odstaje w tempie na jednym kółku i tempie wyscigowym. Leclerc jest arcykotem ale gorzej radzi sobie z ustawieniami i zarzadzaniem oponami.

Za czasów jak tu jestem ogórkami byli:

Sainz - od niego sie zaczęło bo śmiał zabrać miejsce Kubicy w renówce.
Verstappen - "Verstachrashen nie popełnił błędu od 2GP..."
Perez - peydriver, nie poradził sobie z Oconem
Ocon - miernota #!$%@?ła sie podczas
to podobno zakulisowe jest i że bolid na 2022 jest budowany ze wskazówek Carlosa, a nie Charlsa


@JuzefCynamon: wydaje mi się, że to stwierdzenie to trochę przesada w dzisiejszych czasach. Wskazówki to mógł mieć Lauda 40 lat temu. Jakich wskazówek może udzielić Sainz czy Leclerc, skoro żaden z nich nawet nie siedział w bolidzie?
Nie jestem w stanie przypomnieć sobie źródła ale kojarzy mi się Beyond the Grid albo jakiś podcast
@snieznykoczkodan wiadomo że nie posiadają takiej wiedzy technicznej jednak gdzieś się muszą spotkać po środku z inżynierami żeby też dobrze się czuli w aucie i mogli na nim polegać i oto pewnie chodzi anie że mają mówić jak kształt ma mieć nos xd pewnie Sugestie Carlosa mają lepszą synergie z tym co myślą inżynierowie jezeli w ogole to prawda xd
Gdyby Ferrari miało mistrzowski bolid to Charles skończyłby z WDC.


@GigaCzad: Gdyby Leclerc wygrał najwięcej wyścigów w sezonie to też skończyłby z WDC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prychacz: @GigaCzad: Nie wiem na jakiej podstawie wychodzą te przypuszczenia, zwłaszcza że pod koniec sezonu, gdy Sainz już obeznał się z bolidem to pokonał w kwalach Lecelrca wszędzie oprócz Arabii Saudyjskiej (gdzie także miał lepsze tempo i na treningach i w Q1, tylko #!$%@?ł się o szykanę)

Ludzie wypilerują sobie do Leclerca, bo miał szybki awans i okazję wykazać się w aucie zdolnym do wygrywania wyścigów. Sainz miał dużo trudniejszą