Wpis z mikrobloga

Cześć. Skończyłem z #diving ale nie daje mi spokoju jedna sprawa. Kojarzycie Tomasza Chica z #mmavip? Jego panna jest bardzo, bardzo podobna do divy u której byłem kilka razy na Modzelewskiego w Warszawie. Głos z kolei wręcz identyczny. Potem zmieniła lokalizację. Miała ona na oko 18-20 lat. Ciekawi mnie czy też byście dali tyle lat pannie Chica. Jeśli ktoś nie wie jak wygląda jego dziewczyna to mogę podesłać fotkę na pw
#divyzwykopem #roksa
  • 43
Jeśli ktoś nie wie jak wygląda jego dziewczyna to mogę podesłać fotkę na pw


@Florentino: ta z tatuażami?

Jego panna jest bardzo, bardzo podobna do divy u której byłem kilka razy na Modzelewskiego w Warszawie.

No w ogóle nie zdziwiło by mnie to, przecież divy to normalne panny, które szukają swojego księcia

@Pralko-suszarka: bez przekąsu i z czystej ciekawości bo taki komentarz widzę już po raz któryśtam i serio mnie to fascynuje xd - planujesz się wkrótce ruszyć gdzieś dalej i wreszcie zaruchać, czy te lekko licząc kilkanaście miesięcy poszukiwania oraz oczekiwania na płatny seks w okolicy w ogóle cię nie zniechęca i nadal twardo liczysz że może w 2022 twoje miasto nagle stanie się stolicą prostytucji? ( ͡° ͜ʖ ͡
@pap123: Ja o swojej okolicy już zapomniałem. Tu nigdy nie będzie fajnych dziewczyn za pieniądze. Problemem jest również niestety całe trójmiasto, do którego mam 100km. Tam też nic nie ma. Ale w zimę póki co sobie daruje tam jazdy.
@Pralko-suszarka: nie mam pojęcia czy blokuje cię robota 7 dni w tygodniu czy jakieś poważniejsze zobowiązania które by to tłumaczyły, ale jeśli mimo wszystko miewasz jakiś dzień czy weekend wolny od trzymających cię krótko obowiązków, to imo robisz sobie ogromną krzywdę robiąc przeszkodę nie do przejścia z takiej stukilometrowej wycieczki do Trójmiasta czy nawet Warszawy. A już szczególnie biorąc pod uwagę to że mieszkasz chyba w jakimś małym ośrodku, no a