Wpis z mikrobloga

Mireczki, miraski kochane, pomocy potrzebuję - ważnej!

Otóż - dnia 28 grudnia roku pańskiego 2013 minie dwa lata jak się zszedłem z moją lubą, z którą to planuję spędzić raczej niemały kawałek mojego życia. Jako że ostatnio mam dla niej trochę mniej czasu (współpraca z trzema redakcjami + studia sprawia że nie mam czasem nawet kiedy sie po dupie podrapać), postanowiłem wykombinować coś na drugorocznicę - coś b-------o, żeby pokazać, że miłość do niej dalej we mnie gorejąca.

Myślałem, myślałem, no i wymyśliłem.

Naszym wspólnym marzeniem jest podróż dookoła świata z jednym, głównym celem - poznać jak najwięcej ciekawych ludzi. Oboje jesteśmy zafascynowani tym, jak różnorodny kulturowo jest ten świat, jaki on jest w ogóle ogromny. Świetnie byłoby pozbierać video-życzenia od ludzi z całego globu (w tym z Polski rzecz jasna), zmontować to w filmik i w dniu rocznicy pięknie jej sprezentować.

I tutaj Miraski moja ogromna prośba do was.

Duża część z was korzysta z różnych, międzynarodowych, zagranicznych portali. Część mieszka czy przebywa również za granicą. Macie styczność z ludźmi z nawet najdalszych zakątków świata... I dzięki temu możecie mi pomóc.

Poproście swoich zagranicznych znajomych o nagranie krótkich video-życzeń i podesłanie mi ich na maila. Możecie nagrać ich sami, czy nagrać samych siebie, Polacy też mile widziani - im więcej życzeń, tym lepiej :)

Co chciałbym, by znalazło się w nagraniu - przedstawienie się osoby, skąd jest, oraz krótkie życzenia (info pomocne - 28 grudnia stuknie nam dwa lata związku, ja mam na imię Daniel, moja luba Ewelina). Fajnie by było, gdyby było to w jakiejś ciekawej scenerii.

Puśćcie info w świat, w internety - niech się niesie jak najdalej. Fajnie by było, gdyby ktoś przekazał to dalej na reddita (ja nie ogarniam tego portalu, a wiem, że ma wielgachną moc - w zamian stawiam wielkie p--o na lubelskim wypok party). Liczę na duży odzew, to dla mnie bardzo ważne - chcę uszczęśliwić moją ukochaną z całego serca!

Video można wysyłać mi na specjalnie zorganizowanego maila: rocznicowo[at]gmail.com

Tam też możecie się ze mną kontaktować, ew. priv na wypoku.

To jak, pomożecie?

#prosba #pomozecie #pomoc #wykop #wypok #wymarzonarocznica

PS: Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby zrobić z tego wykop?

PS2: Normalnie jestem aktywnym mirkiem i wypokiem z bogatą bordoprzeszłością - zrobiłem zielone konto, bo moja luba przegląda od czasu do czasu... ale tylko mój profil, no a zależy mi oczywiście na tym, żeby to była niespodzianka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach