Wpis z mikrobloga

Przydzielono mnie dzisiaj na nowa maszynę, którą nie znam i nie ogarniałem. Dobrze, że był ze mną koleś znający to ustrojstwo, choć w praktyce niewiele zmieniało to moje położenie. Starłem się być przydatny, ale czułem się jedynie jak piąte koło u wozu. Przez tą sytuację nie zdołałem załatwić ważnej sprawy (wspominana ostatnio przez mnie kradzież pieniędzy z szafki), nie dałem rady nawet wypić głupiej herbaty, ale najgorsze było, że taki głupio-mądry fałszywiec, który raz udaje ziomka by po chwili idzie do kogoś obrabiać mi dupę (nabijał się ze mnie, że trafiła mi się taka porąbana robota). Stał i patrzył się na mnie, do tego głupkowato komentując to jak mi idzie. Kiedy rzucił tekstem, że takim jak ja przydało się wojsko, a inny pracownik przyznał mu rację, to myślałem, że centralnie podejdę do gościa i splunę mu w twarz. Idiotom się ubzdurało, że mundurem, musztrą, bieganiem po poligonie i strzelaniem do tarczy zrobi się ze mnie prawdziwego mężczyznę. Tak, już to widzę jakby przebiegła moja służba: gdyby mnie gnojono tak jak na filmach, to po odbyciu kursu z obsługi Beryla, od razu podłożyłbym go pod brodę i nacisnąłbym na spust, bo nie widziałbym innej alternatywy. Im może służba przebiegła lajtowo, bo mieli mocną psychikę, ale ja takiej nie mam. Ja w robocie niekiedy nie daję rady, a wojsko to by mnie wyniszczyło całkowicie. Myślą, że wojsko z każdego zrobi mężczyznę - cóż za boomerski sposób myślenia. Tylko jeszcze bardziej wnerwili mnie takim gadaniem i sprawili, że ten dzień był bardziej nieznośny.
#przegryw #normictwo #operatormaszyn3k #przegrywpo30tce
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Przydzielono mnie dzisiaj na nowa maszynę, którą nie zn...
źródło: comment_1639422140Uv9e8JzOxfkzziCICyZBQa.jpg
  • 9
Im może służba przebiegła lajtowo, bo mieli mocną psychikę


@CulturalEnrichmentIsNotNice: Podejrzewam, że niejeden z takich Zbyszków stawał na łbie, żeby tylko go do tego woja nie wzięli, a kiedy się nie udało i dostał wezwanie po "bilet", popuścił w majty, bo wiedział, jak teraz z nim zatańczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I z niejednym tam zatańczyli tak, że żałował dnia, w którym się urodził. No ale dziś,