Wpis z mikrobloga

@Wincyyyyj: Ciebie kiedyś zaatakował pies i trafiłeś na nieodpowiedzialnych opiekunów czy skąd ta niechęć? Bez kitu, zawsze jesteś przeciwko i to nawet, gdy krytykuje się nieodpowiedzialnych opiekunów.
Przeczytałeś artykuł? Pomijając powyższe fragmenty to za ograniczenie uznają też obrożę elektryczną. Celem przepisu jest ochrona zwierząt żyjących w lasach, psów i innych spacerowiczów. No jak wpadłeś na to, że linka nie pomaga? Opiekun ma kontrolę nas psem, bo może ją sobie skrócićk w
@PiesTaktyczny: to jest zwykły artykuł w którym ktoś zastanawia się co autor przepisu miał na myśli przez stwierdzenie luzem. Dla mnie znaczenie ma powód wprowadzenia tego przepisu którym jest ochrona zwierząt leśnych oraz leśnego ekosystemu. Puszczenie psa bez smyczy czy na dłuższej lince nie jest wystarczające aby ten cel osiągnąć. Zauważ że do rezerwatów przyrody czy parków narodowych psy w ogóle nie maja wstępu, nawet na smyczy
@r__k: Mam go na czarno, ale co mi po tym, jak i tak go będę widział, bo siedzi pasożyt na tagu jak kleszcz w dupie? Na idealnym portalu po wrzuceniu na czarno w ogóle bym typa nie widział, a tak widzę że znowu #!$%@? głupoty, tylko jeszcze nie wiem jakie, bo są zasłonięte ¯\_(ツ)_/¯
@PiesTaktyczny: każdy inaczej interpretuje ten wpis w ustawie, nawet na stronie lasów są różne interpretacje bo raz piszą, że pies ma byc zawsze na smyczy a drugi że ma być pod kontrolą właściciela. Nie znajdziemy tutaj zrozumienia ale dzięki za kulturalną rozmowę, pozdrawiam :)
@Wincyyyyj: spoczko, ale nigdzie nie ma ograniczenia długości smyczy, a spokojnie możesz kupić produkt "smycz 5m", więc nie ma uzasadnienia sugerowanie, że pies nie może być na dłuższej lince.

Niemniej ciężko oprzeć się wrażeniu, że lubisz po prostu napisać coś przeciwko opiekunom psów ;) Swoją drogą to masz psa?