Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wrażenie, że w wieku 30 lat zbliża się do mnie generał Norwood 1/2 - mam nieco podniesioną linię włosów i lekkie przerzedzenie na "gniazdku". Co powinienem zrobić, wychodząc z założenia, że skuteczniej jest działać z wyprzedzeniem? #pytanie #lysienie #wlosy #zakola #dermatolog #trycholog #fryzjer

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b766c01a841e000b7deb3e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam wrażenie, że w wieku 30 lat zbl...

źródło: comment_1639414728s8ZkNbPoLYeJ2gZ46FOXFe.jpg

Pobierz
  • 17
@jonasz123 według badań klinicznych mały procent ma uboki 1-2%, a w praktyce jedni mają inni nie. Trzeba brać samemu i obserwować jak organizm zareaguje ale najlepiej o ubkoach za dużo nie czytać zeby sobie nie wkręcić placebo.
@AnonimoweMirkoWyznania na samym minoxie może tak pociśniesz ze 1-2 lata maksymalnie (lysienie nadal będzie postępować bo nie blokujesz dht) zanim przestanie on dawać efekty i zaczniesz mocno trącic bazę na czubku głowy.

Ogólnie nie jest polecany sam minox jeśli widzisz że Twoje lysienie postępuje z dnia na dzień (zakola się powiększają, czubek głowy coraz żadszy z miesiąca na miesiąci itp). Minox nie zatrzyma postępowania łysienia.