Wpis z mikrobloga

Yatta Ramen w Warszawie stosuje segregację sanitarną i wpuszcza tylko z Covid passem. Dodatkowo na facebooku wyzywają od szurów tych, którzy potępiają ich faszystowskie praktyki. Mam certyifkat ozdrowieńca, ale widząc kartkę na drzwiach odwróciłem się na pięcie i poszedłem do konkurencji.
Polecam wystawić 1 gwiazdkę i zrobić im "reklamę" jak Costa Caffee
#warszawa
#koronawirus #covid19
Kosmox30 - Yatta Ramen w Warszawie stosuje segregację sanitarną i wpuszcza tylko z Co...

źródło: comment_1639410152m0PZR43cJoXbDXkvsO6Phj.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
No i dobrze że nie wpuszczają, ktoś nie chce ryzykować chodzeniem do lokalu, gdzie niezaszczepieni kichają na lewo i prawo i słusznie.

Czym się różni kichanie przez niezaszczepionego od kichania przez szczepionego? Czy wirus wykichany przez niezaszczepionego jest inny od wirusa wykichanego przez szczepionego?

Inne miejscówki wpuszczają wszystkich, także nie rozumiem serio z czym wy macie problem. Tak jak istnieją miejscówki, gdzie ludzie przychodzą z dziećmi vs bez dzieci, gdzie można wpuszczać
  • Odpowiedz
Czym się różni kichanie przez niezaszczepionego od kichania przez szczepionego? Czy wirus wykichany przez niezaszczepionego jest inny od wirusa wykichanego przez szczepionego?


@Kuklak:

Uważaj bo ktoś ci odpowie xD
  • Odpowiedz
Uważaj bo ktoś ci odpowie xD


@Thorrand: No zakładaj, że jak ktoś nie chce być okichany przez niezaszczepionego, ale akceptuje bycie okichanym przez zaszczepionego, to ma jakieś logiczne powody ku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No zakładaj, że jak ktoś nie chce być okichany przez niezaszczepionego, ale akceptuje bycie okichanym przez zaszczepionego, to ma jakieś logiczne powody ku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kuklak:

Zależy też o jakich szczepieniach rozmawiamy.

Wiesz – wkurza mnie również to, że ludzi sceptycznych wobec wątpliwych szczepień na covid'a i ciągłych kłamstw ze strony rządu i medyków, wrzuca się do jednego worka z wariotami pokroju pani Sochy
  • Odpowiedz
A to nie powinno właśnie tak wyglądać ze jak mam swoją restauracje to se wpuszczam kogo chce a kogo nie chce se nie wpuszczam, tylko ja stracę jako właściciel XD


Masz rację prywatny biznes to świętość i każdy może robić co chce, ale segregacja ludzi jest bardziej obrzydliwa od cenzury i nikt nie może godzić się na segregację.
  • Odpowiedz
@putinn XD wolny rynek tak działa, nie?

Hłe hłe pa mati ludzie srają się o wolny rynek i mają ból dupy, że ktoś w XXI wieku jest za wprowadzeniem segregacji ludzi, ej mati dobrze, że my jesteśmy tacy światowi i jesteśmy za segregacja hehe
  • Odpowiedz