Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ilawa: tylko wtedy już nie ma co czytać.
Na #krakow przybyło kilka set osób od tego czasu a nie ma co czytać.
Bojowkapiekarska kiedyś przeglądając mirko można było wpaść na jakiś wpis. Teraz nie pamiętam kiedy widziałem coś.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja tęsknie za "starym" wykopem(2015/2016 rok) ?


@PanMaj: Wystarczy spojrzeć na wykop miesiąc temu, gdy trwał kryzys na granicy. Był wykop 2015 raz jeszcze - ura bura imigranty złe, PiS super
  • Odpowiedz
@PanMaj: kiedyś nawet afery były jakieś lepsze. Jakiś czas temu śmiechłam pod nosem, gdy siedziałam na lotnisku i oglądałam kołujący samolot, bo przypomniałam sobie #aferasamolotowa a to chyba już z 5 lat mija, jak nie więcej.
  • Odpowiedz
  • 5
@PanMaj daje temu portalowi 2 lat, kiedyś wszędzie ludzie, jak już główna była #!$%@? to były tagi a tam ciekawi ludzie. Teraz i tagi puste
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@PanMaj: jest jeszcze combo, że żydzi zabiją szczepionkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Do tego pełno trolli pisowskich, i ruskich też przy, których te od Korwina bez tych narodowców brzmiały jeszcze zabawnie. Teraz, to jest faktycznie fatalnie.
  • Odpowiedz
@PanMaj: w 2015 była dokładnie taka sama sraczka korwinem, uchodzćami i patostreamami, więc wiele się nie zmieniło. Doszli tylko nowi idole elity internetu jak Memcen. Wykop jako sensowny serwis z informacjami przepadł jeszcze wcześniej.
  • Odpowiedz