Wpis z mikrobloga

@PanMaj: Ostatnio widziałam takie nalezisko: Wykop jest smutny i rzeczywiście zgadzam się z tym, a szczególnie podpisuję się pod słowami użytkownika Youloseanyway: "Mam to samo, jak mam gorszy dzień to nie wchodzę na wykop, bo czuję się jeszcze gorzej". No bo tak, codziennie dołujące informacje o polskim rządzie, inflacji, koronawirusie i wieczna wojna polsko-polska, nadawanie jednych na drugich.
Oczywiście nadal trafiają się ciekawe znaleziska czy wpisy, ale coraz
  • Odpowiedz
dla mnie to 2015/2016 to stary wykop


@PanMaj: Nie rozumiem Cię, przecież to jeden z bardziej #!$%@? okresów wykopu, gdy główna była zawalona pseudoaferami, imigrantami, czy autorytetami pokroju Mariana Kowalskiego. Od tamtego czasu to akurat niewiele się zmieniło.

Jakkolwiek powtórzę to co głoszę od lat. Wykop nigdy nie posiadał żadnego mitycznego poziomu. Zawsze królowały tu pseudoafery, fakenwesy i głupota. Jak zakładałem konto 10 lat temu na topie byli muzułmanie i upadająca Szwecja. Co chwilę kolportowano grafikę zestawiającą procent muzułmanów w społeczeństwie z poziomem szariatu.
A jeszcze wcześniej? Pamiętam, bo konto założyłem chyba po 2-3 latach przeglądania wykopu. Królem był fanzunon za żarty, które biły rekordy popularności, a rekordowym znaleziskiem (bodaj ok 500 wykopów) był komiks o koniu, który nie może pomóc, bo
  • Odpowiedz
@PanMaj: Do kogo masz pretensje że żydzi rządzą światem a szczepionka zabija?

Tak wygląda teraz życie więc o tym jest pisane. Przepraszamy że nie żyjemy razem z tobą pod twoim kamieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PanMaj: kiedyś to się #!$%@? 15 wpisów na krzyż nie zapętlało na mirko, a teraz to jak chcesz zobaczyć ogólnie co Mirki piszo, to tylko telefon, bo na kompie czujesz się jak jakiś schizofrenik.
  • Odpowiedz
@PanMaj: Ech, kiedyś to były problemy. Np. że sobie prezydent wszedł na stołek albo, że polityk duka po angielsku. Też chcę wrócić do tych czasów.
  • Odpowiedz
Królem był fanzunon za żarty, które biły rekordy popularności


@PanMaj: A jeszcze dopiszę, bo mi się przypomniało. Okres gdy fanzunon był śmieszkiem był późniejszy (i był to chyba jego powrót na portal po dłuższej absencji). Popularność zdobył wyłapując duplikaty. Mimo niedziałającej wyszukiwarki w wielu znaleziskach pierwszym komentarzem było jego "Było" i zestaw kilku-kilkunastu linków do duplikatów.
  • Odpowiedz
Żydzi rządzą światem


@PanMaj: xD no to właśnie taki był "stary wykop", tj. zanim przyszli lewicowi faszyści, juleczki, atencyjne różowepaski i pedofile z tęczowym awatarem.
  • Odpowiedz
@PanMaj: Lepszy klimat to był w takim 2009-2010, gdzie co znalezisko to coś ciekawego, a w komentarzach dyskusje na poziomie (+istniało kiedyś coś takiego jak netykieta) i kolejne przydatne informacje w danym temacie, a nie wszędzie tylko polityka i darcie pi*dy w języku przegrywów.
  • Odpowiedz