Wpis z mikrobloga

Narzekacie na to jak macie źle jako mężczyzni, ale facet po czterdziestce może sobie wyrwać dwudziestolatkę, natomiast kobieta po trzydziestce to już przechodzony egzemplarz z tykającym zegarem biologicznym. No i jeśli czterdziestolatek po rozwodzie z dziećmi potrafi sobie znaleźć młodszą o te 10-20 lat partnerkę, to jakie wy macie wymówki?

#przegryw #blackpill #takaprawda #dziendobry #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 21
@Mrbimbek: znam typa co ma 38 - 40 lat chyba do tego czasu pracował podróżował se po świecie z różnymi typiarkami dorobił się chaty i teraz ogarnął se laskę 23 lata i niedługo ślub biorą XD kobiecie w tym wieku to już ciężko coś znaleźć a facetowi dużo łatwiej bo może sobie ogarnąć taką samą w tym wieku i wszystkie młodsze a dużo dziewczyn chętnie przychodzi na gotowe już gdzie facet
@SamotnyFapino: @tangerynke: @Zly_CzlowiekXD: @Uriel12: @piecnadziesiec: @ciasny: w jakim wy świecie żyjecie? Każda laska chce mieć starszego faceta a każdy facet leci na młodsze laski. Zadbane starsze kobiety są ok ale są traktowane jako przygoda dla seksu, ale kto się z młodych chce z taką związać która za parę lat już dziecka nie mogła będzie urodzić? Związki starszych kobiet z młodszymi facetami rozpadają się co chwilę, w
@Mrbimbek: no nie zawsze tak jest, nie wszystkie kobiety po 40 to samotne matki szukające beciaka. Wiele z nich ma dorosłe dzieci a same lepiej stoją finansowo od niejednego małolata. Sytuacje są różne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mrbimbek: żyjemy w takim świecie ze przez spermiarzy paniom w głowach się po przewracalo. Oczywiście ze dziewczyny lubią starszych ale tylko wtedy gdy ma hajs i look. Sam wiek gowno da. Np. Dziewczyny 18+ słyszą ze jestem starszy o 10 lat to mówią wprost „za stary”. Za starszych młode biorą ale do 6-7 lat wyżej to są już dzieciate kobiety które chcą przyjść na gotowe - alrle to już bardziej wyrachowanie
@Mrbimbek: to żyj nadal w bajce. Słyszałeś o gymcelach? Brzmisz jak typowy Janusz/oskarek „ja nie mam problemu, wystarczy być sobą” i inne takie bzdury. Kobiety po 35” ostro przejechane wezmą takiego gymcela a nie wartościowe laski - one mają do dyspozycji chadów napakowanych z dobrymi genami. No chyba ze musi buc młodsza to może trafi się… ale taka brzydka i gruba - bo jak pisałem - każda dziewczyna ma wianuszek spermiarzy
@Zly_CzlowiekXD: ulanych i brzydkich lasek nie biorę pod uwagę, może zbyt długo siedzisz w piwnicy i nie wiesz jak wygląda życie na zewnątrz? W klubie próżno szukać dziewczyn jeśli nie jesteś chadem, ale w knajpach w całym mieście pełno szarych myszek którymi mało kto się interesuje, lub interesuje ale nie ma odwagi zagadać