Wpis z mikrobloga

@borsuk123: Jak wyszedł remaster to pierwszy miesiąc tu było gwarno, ja siedziałem w delegacji i myślałem czy kupić jak wroce.
Kupiłem z opóźnieniem, gram teraz równe 2tyg i osobiście się dobrze bawię, ale boje się, ze szybko mi się z nudzi, a się dopiero rozkręcam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borsuk123: ja pykam sobie offline z modami bo surowe D2 bez modów jest nie do strawienia jak na dzisiejsze standardy. Może wrócę do online jak wprowadzą jakieś zmiany. A decyzja wzięła się stąd że nawet jak grałem online to solo bo - jak mawiał klasyk - "chyba cie #!$%@?ło żeby dzielić się itemami z tymi noobami"
@borsuk123: Ja nie wiem czy to jsp czy nie. Mi się wydaje, że to trochę nie tak. Ja kupiłem grę z ciekawości bo grałem 20 lat temu. I w sumie też mi się trochę nudzi, bo ile można grać to samo? 20 lat temu nie było obowiązków, a teraz ludzie mają pracę, związki i inne życie. Nie ma czasu żeby robić 1000 runów na CSa ( ͡° ͜ʖ ͡
@borsuk123: Zaraz minie trzeci miesiąc od premiery, nawet totalne nooby jak ja już powoli uzbierały sobie ekwipunek na 1-3 klasy postaci. Po zabiciu Baala na piekle zostaje właściwie tylko żmudny, wielogodzinny grind. Nie każdy ma na to ochotę w dzisiejszych czasach. Jsp pozwala na wygodną wymianę przedmiotów, to otwiera masę nowych możliwości i wydłuża zabawę, bo mogę zamienić kompletnie nieprzydany dla mnie item / runę na coś potrzebnego. Bez tej strony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@borsuk123:
@4517974:
Wszystko jest dostępne w Internecie, ogólnie inaczej się gra niż kiedyś. Większość gier sprowadza się praktycznie do miesięcznego grindu end game jeśli jest. To dotyczy praktycznie każdej gry online.
W Patch of Exile masz grę i buildy rozbudowane, w taki sposób, że nowy gracz, który tam przychodzi zderza się ze ścianą i po jakimś czasie rezygnuje z gry. Natomiast grinderzy to max tydzień dwa i kończą sezon.
@b4a3: bo w sumie co więcej można zrobić w grze online po przejściu kampanii i zdobyciu dobrego ekwipunku? Zostaje tylko pvp jeśli jest i grindowanie po absolutnie najlepsze lub najrzadsze przedmioty. Nic więcej nie da się wymyślić. Gracze casualowi odpadają i zostają tylko zapaleńcy.
@4517974: Brakuje imo systemy handlu miedzy graczami, marketu w grze samej, ja osobiście handluje tylko na Traderie i to mi umila gre, bo udało się coś tam już zdobyć, ale kompletnie nie dla mojej postaci i dzięki temu wymieniłem.

Może ladder xos zmieni, jednak bezsensu i imo nie powinno przegięci fg z forum na ladder
@borsuk123: ja jak dopasłem swoją soso do maxa to zacząłem bawić się w trejdowanie na grze. Np znaleziony jah zamieniłem w 24 godziny przez sam trade na jah ber. W sumie dość emocjonujące takie targowania. Ale też się nudzi po kilku podejściach :/
@Zorganizowany_chaos: I tak i nie, powoli jest taki przesyt ze nie schodzą niektóre rzeczy i tak zostaje Akara, ja to latam Dolne Kurast/Meph/Rada/CS od kilku dni non stop po kilka h dziennie ma zmianę i dosłownie nic mi nie wypadło, chyba jakieś Sandstorm Treki i Goldwrap najlepsze XD a MF 350 ponad