Wpis z mikrobloga

Od około 1,5 roku walczę o to aby Orange pociągnęła do mnie światłowód. Wszystkie domy z mojej ulicy są już podłączone nawet sąsiad z bliźniaka.
Sytuacja tak jak na obrazku - pod 3 mieszkam a czerwone kółko to lokalizacja słupa od światłowodu). Próbowałem do rejonizowanie - ale kobieta (z salonu Orange) dostała odpowiedź z centrali, że nie mogą mi tego zrobić. Czy tak duża firma jak Orange nie stać na około 10-15metrów światłowodu?

#internet #swiatlowod #orange #gorzkiezale
pyrpyr - Od około 1,5 roku walczę o to aby Orange pociągnęła do mnie światłowód. Wszy...

źródło: comment_1639339539GwHFJ9sfau42ePiXu3DeYp.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pyrpyr: 10-15m światłowodu + robota + pozwolenia to się robi pewnie całkiem okrągła kwota. Ty weźmiesz jakiś gówno abonament to im się zwróci za 10 lat
  • Odpowiedz
z tego co widziałem na geoporatalu to już są linie poprowadzone - pisałem/dzwoniłem im, że jestem wstanie sam pokryć koszt tego.
  • Odpowiedz
@pyrpyr: Do twojej posesji skad? W ogole co to za mapka, wyglada na swiatlowod z dotacji unijnych? Tym bardziej kwestia aktualnosci ewidencji gminy czy geodezji, przetarg mogl byc z 2016 roku a dane dotyczace adresow jeszcze starsze.
  • Odpowiedz
@pyrpyr: i tak i nie, to ze jest wolny fizycznie nie znaczy że jest wolny logicznie. Może być zarezerwowany lub pozostawiony jako rezerwa na wypadek uszkodzenia innych portów
  • Odpowiedz