Wpis z mikrobloga

Joł! Popełniłem na YT dokument opowiadający wbijanie platyny w Resident Evil 3 :) Ciekawa przygoda z kilkoma wyzwaniami i moimi błędami po drodze, bo też pierwszy raz robiłem platynę w uniwersum RE ;)

Także jak ktoś lubi trofki na PlayStation, to chyba całkiem fajna rzecz - oczywiście wszystko jest streszczone w 15 minutach, a nie że to jakiś długi zapis przejścia gry ;)

#gry #ps4 #playstation #polskiyoutube #tworczoscwlasna #residentevil #platyna #grysasztuka
gry-sa-sztuka - Joł! Popełniłem na YT dokument opowiadający wbijanie platyny w Reside...
  • 2
  • Odpowiedz
@gry-sa-sztuka: Graty chociaz sam jako osoba robiaca trofki ani razu nie spotkalem sie z tym zeby przeczytanie wstepu do walkthrough spoilowalo fabule. A niejednokrotnie pomoglo zaoszczedzic niezbedne godziny. No chyba ze lubisz czasem z 1 playthru zrobic 2 dla kazdej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shichibukaii: Dzięki :D No jest cienka linia, ja się parę razy przejechałem na takich spoilerach, aczkolwiek może tylko z 2 były takiego większego kalibru na zasadzie zapowiedzenia, że na końcu jest bitwa z "x". Przez lata te poradniki i tak fajnie ewoluowały i są porobione skrypty ukrywające nawet nie same trofea w poradnikach, ale też zdania w opisie przejścia, które by coś spoilerowały (nie pamiętam gdzie to widziałem, ale widziałem :P).
  • Odpowiedz