Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Szukam opinii na temat AGD ikea. Zastanawiam sie nad wyborem czesci sprzetu od nich, w szczegolnosci zmywarki.
Sklaniam sie ku zmywarce Hygienisk od Electroluxa. Na IKEA jest to bestseller, fajna funkcjonalnosc, cena w porzadku. Natomiast w internecie w losowych miejscach mozna znalezc opinie o jej awaryjnosci. Niestety, jak na jej popularnosc to ogolnie tych komentarzy jest dosc malo. Dlatego postanowilem zapytac mirkow ktory juz jakis staz z ta zmywarka maja: jak tam?

Kolejna rzecz to okap podszafkowy. Potrzebuje czegos mocnego, w miare mozliwosci cichego. Najmocniejsza opcja pod szafke 60cm jest UNDERVERK. Ktos moze cos powiedziec na temat jego wydajnosci i kultury pracy?

No i ostatnie - piekarnik. Zalezy mi, zeby byl dobry, uzywam piekarnika dosyc czesto. Fajnie byloby tez miec mozliwosc osiagniecia temperatury nieco wiekszej niz te 250 stopni (300 byloby idealnie, ale ciezko to osiagnac), pod np. pizze.
Eftersmak wlasnie taki program oferuje, wyglada tez przyzwoicie. Ktos uzywa?

I pytanie ogolne: czy ktos wie czy jest mozliwosc skorelowania produktu z linii IKEA z producentem/modelem producenta? Np. Hygienisk to Electrolux, ale nie wiem jaki dokladnie model.

#ikea #agd #kuchnia #kiciochpyta #remontujzwykopem
  • 7
@ArturR95: mam zmywarkę od Ikei i jest super. Okap też dokładnie ten sam - mocno wyciąga i nie ma problemów z zapachami. Jedyny mankament który teraz zauważyłam to lekka rdza z tyłu tej klapki z filtrem (ale czasem nie włączę urządzenia i zniera się para, więc to pewnie moja wina), po 2 latach użytkowania.