Wpis z mikrobloga

Czy hasztag #osu jeszcze żyje? Nie pomyślałem nigdy żeby po prostu spytać na Wykopie o jakieś fajne beatmapy z muzyką pop/rock/elektroniczną/każdątakwłaściwie byle nie był to theme pod tytułem chińskie bajki i kpop. Nie żebym miał jakiś problem z tymi gatunkami - tego jest tak dużo, że jestem przejedzony (oprócz Naruto theme i kilku innych takich). Chętnie przytulę jakieś dobrze zmapowane popularne piosenki europejskie/amerykańskie a nawet i polskie.

A no i jestem raczej noobem pomimo klikania od 4 lat (ale nieregularnie to nie liczy się).
  • 3
@Hemo: Żyje ale komu by się chciało wertować mapy.

W sumie kiedyś mi się chciało ale wtedy wrzucałem coś pod dane umiejętności a nie jakieś niejednoznaczne gusta :P
@Amasugiru: co do umiejętności to mapki do 5 gwiazdek mogę klikać, nie wiem jak działa system oznaczania trudności bo niektóre 3* są trudniejsze niż 6* ale tak patrząc po przekroju to opisałbym siebie jako 4* enjoyer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do wertowania map to szukam po prostu sugestii. Nie wiem jak grają inni gracze bo jestem raczej zamknięty na społeczność ale ja mam tak, że