Wpis z mikrobloga

Grupa samochodowa na FB, mianowicie Cupra Polska, typiara odbiera auto z salonu, jeden z gości komentuje, że na klapie tylnej chyba #!$%@? malowanie bo widać wyraźnie cienie, odpowiadam na komentarz gościa, że rzeczywiście coś jest na rzeczy i nie odebrałbym auta za 170k~ z takim bublem, admin mi odpisuje, że jak nie ja to inni czekają i nie ma co wybrzydzać w tych czasach xD odpisałem mu, że ma żelazną logikę i następnym razem jak mu dadzą auto z poprzebijanymi oponami to nie będzie wybrzydzał, odbierze i zawiezie na lawecie do wulkanizatora - zwyzywał mnie od debili etc., kolejny komentarz pod tym postem to typ napisał, że lepiej by sobie Pani kupiła Audi, odpisałem, że dać 200k+ za auto, które ma atrapy wydechu to też trochę słabo - ten sam admin wpada wysyła mi link do dokładek Maxtona i mówi, że "maxton rozwiązał ten problem" - no to mu piszę, że widzę konsekwencję w jego myśleniu i lubi być chyba dymany - znowu wyzywał, powiedziałem mu, że jest zwykły patus i nie nadaje się na admina żadnej grupy - BAN XD
#samochody #motoryzacja
  • 8
@SpalaczBenzyny: To jakiś typ inny robił uwagi na temat tego, że lepiej by sobie kupiła Audi, ja odniosłem się do jego komentarza. Napisałem, że lubi być dymany i ma jebniętą logikę bo to chyba oczywiste, że kupując nowe auto z salonu, nie chcesz, żeby na dzień dobry miało wady? To admin zaczął na mnie wjeżdżać, że jestem idiotą, debilem etc., jak mu zabrakło argumentów. Trochę #!$%@?łeś analizę tematu.
@SpalaczBenzyny: XD dobra chłopie, w ogóle nie złapałeś o co chodzi, typ zaczął mnie wyzywać już w pierwszym komentarzu, gdzie napisałem, że lakier jest spaprany, nie będę Ci tłumaczył, bo widocznie nie podumasz i tak.
@SpalaczBenzyny: Wrażliwi bardzo jesteście, napisałem gościowi prawdę, nowe auto z salonu ma być bez skazy, pozwalając na takie rzeczy obniżamy jakość usług czy produktów, które będą nam sprzedawane w przyszłości, nigdzie go nie obraziłem, napisałem tylko, że ma pokręconą logikę, żeby płacić 170k za auto i godzić się na spaprane malowanie klapy. Proste, skoro Ty również nie rozumiesz meritum sprawy to napisałem, że pewnie i tak nie zrozumiesz, to takie obraźliwe?