Wpis z mikrobloga

Łapcie cebulę, na stronie Parfums Dusita jest oferta 3x travel spray 7,5 ml + 3 sample 2,5 ml. Dwa travele można wziąć Oudh Infini ja jako trzeci wziąłem Le Pavillon d"Or, wysyłka jest za free

Uwzględniając sample wychodzi 85 EUR za 30ml -> ok. 13 PLN/ml, gdyby nie liczyć sampli to same travele wychodzą 17,75 PLN za ml podczas gdy Oudh Infini we flakonie wychodzi 33,50 PLN/ml

To oferta dla kogoś kto chciałby Oudh Infini za normalne pieniądze, inne zapachy już tak bardzo atrakcyjnie nie wychodzą ale wciąż to spoko oferta żeby poznać 5 różnych zapachów marki, z czego 3 w całkiem sensownych pojemnościach, 85 EUR to nie majątek.

Marka bardzo warta poznania, kompozycje są dopracowane, wyrafinowane i niepodobne do żadnych innych ( może poza Erawan, który eksploruje motyw hay/kumaryna, ale też w sumie w dość ciekawy sposób ). Piękne są zapachy kwiatowe, szczególnie La Docieur de Siam z różą, champacą i frangipani. Jak ktoś nie chce wywalać 85 EUR to są też discovery sety po 59 EUR ale z voucherem za rabat 40 EUR przy kolejnym zakupie

O Oudh Infini nie będę się rozpisywał, jak ktoś jest w temacie oudów to na pewno zna lub słyszał - jak ktoś nie jest, to na początek oudowej drogi Infini to może nie być najlepszy wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumerianiszowa

#perfumy
Pobierz kyloe - Łapcie cebulę, na stronie Parfums Dusita jest oferta 3x travel spray 7,5 ml +...
źródło: comment_1639250439g28WSg4Yaae4ZXh3M18rz6.jpg
  • 6
@lysowsky: Trudno odpowiedzieć precyzyjnie na tak sformułowane pytanie. Producent na tyle wycenia, za tyle się sprzedają. 395 EUR za 50 ml kosztują od premiery w 2016 roku. To bardzo dobre perfumy, w mojej ocenie dużo lepsze niż np. oudy od Roja które są jeszcze droższe
@lysowsky: Cena składników też robi swoje, znajomy niedawno tworzył krótką serię perfum z naturalnym oudem, same składniki bez żadnej marży wyszły ponad 15 PLN/ml