Wpis z mikrobloga

Po zawiezieniu paczki dla odbiorcy, w końcu mogłem się wziąć za dokładne przejrzenie swojej ()

Moim Mikołajem okazał się @Cesarz_Polski czego kompletnie się nie spodziewałem, bo pod ostatnimi swoimi postami dostawałem błędne znaki od innego Mirka xD
Dziwnym zbiegiem okoliczności idealnie zgrywało się to z tym, co pisał do mnie mój Mikołaj w anonimowych wiadomościach.

Mam podejrzenia, że Mireczek miał jakieś skrypty powiadamiające go o akcji na moim mirko xD
W anonimowych wiadomościach odpisywał mi z prędkością światła i później prawdopodobnie koczował pod paczkomatem, bo gdy tylko zweryfikowałem swoją paczkę, nie minęło 5 minut, a paczka dla mnie juz była nadana i znajdowała się w paczkomacie xD

Paczka od @Cesarz_Polski idealnie spersonalizowana, wziął sobie do serca, że nie przepadam za słodyczami (wiem, dziwak ze mnie) i otrzymałem od niego świetne żelki gusto, które już nie raz miałem okazje spróbować ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ładnie odręcznie napisany list z humorkiem i mnóstwo miłych słów - dziękuje ( ʖ̯)

Dostałem również wyśmienity kubek dla jesieniary - nie mogę się już doczekać kiedy zrobię sobie w nim kakao
()

Smaczki dla kota - no tutaj nie trzeba się rozpisywać xD
Żarłok polubił - przekazałem mu, że to od świetnego Mikołaja (ʘʘ)

Koszulka z motywem ASOT i Armin van Buuren to już kolejna w mojej kolekcji, ale Armina nigdy mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co czwartek gdy wybija godzina 20 zakładam tematyczną koszulkę i słucham audycji.
Rok temu w wykopace też jedną otrzymałem - pozdrawiam Cię @elune

Płyta ASOT 2021 - jedna z nowszych płyt, brakuje w mojej kolekcji. Planowałem ją kupić w niedalekiej przyszłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i teraz rzecz, która mi się spodobała najbardziej xD
Jako fanatyk światełek jestem zdumiony tymi świecącymi drucikami! Świecą wyśmienicie i na pewno regularnie będę ich używał! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Podsumowując
Bardzo Ci dziękuje za paczuche @Cesarz_Polski sprawiła mi wiele radości i dała dużo pozytywnych emocji. Banan na twarzy mam od momentu gdy dostałem info, ze paka idzie już do mnie.
Jestem mega zadowolony. Dziękuje jeszcze raz ()

Ps
Pomiziam kitku za uchem w Twoim imieniu!

#wykopaka #pokapake #chwalesie
Reevhar - Po zawiezieniu paczki dla odbiorcy, w końcu mogłem się wziąć za dokładne pr...

źródło: comment_1639247891MU04ERyUnINU3g99zsmFnR.jpg

Pobierz
  • 2