Wpis z mikrobloga

Siema, po przebojach z coinbase, gdzie od wtorku wisiało mi 220 euro i zostało finalnie odrzucone i zwrócone szukam innej giełdy. Próbowałem z supportem wyjaśnić ale stwierdzili, że nie będą już akceptować depozytów bankowych na moje konto mimo, że wrzucałem śmieszne kwoty i stale revolut SEPA (""After reviewing your account, your deposit was rejected because we determined that we can no longer accept bank deposits to your Coinbase account. Please do not send any further deposits as they may be rejected."). Spróbowałem jeszcze 2 euro wrzucić ale pewnie mi odeślą. Dodatkowo robiłem sobie tyle tych durnych selfie i skanów ID, że odpuszczę te platformę.

Co polecacie co nie robi za dużo cyrków i w miarę te KYC jest w porządku?

#kryptowaluty
  • 7
@szymek920: ramp.network > revolut
Na początku nie będą chcieli KYC, weryfikacja jest revolutem na podstawie unijnej dyrektywy PSD2. Jak zaczniesz często kupować przez ramp i za większe kwoty to standardowo KYC.
Ja tam kupowałem już z 15x BTC w ciągu 2020 i 2021 i jeszcze nie poprosili o typowe KYC. Kurs mają atrakcyjny, taki jak na dużych giełdach. Prowizja od 100€ to 2,5€. Przy większych kwotach, proporcjonalnie % prowizji jest chyba