Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam czemu ludzie mają taki ból dupy o młodzieżowe słowo roku xD PWN chciał sobie zrobić zabawę, a ludzie to traktują prawie jak politykę. Czekam, aż za kilka lat będą zamieszki pod siedzibą PWN, bo wybrane zostało nie to słowo, które ludzie chcieli xD Nie zdziwiłbym się też, jeśli niedługo anulowaliby ten cały konkurs, bo budzi za dużo emocji ¯_(ツ)


@lizardking_21: imo to właśnie PWN zrobił z tego politykę,
@arkan997: coś mi się wydaje, że twórcy tego konkursu, którzy są lewicowymi boomerami w obawie przed kolejnym słowem typu p0lka, lub julka sami zaczęli wymyślać słowa i decydować między sobą, które będzie numerem jeden.
@Dariel: a mnie to nie śmieszy. Krytykowana jest metodologia, dobrze że jest to robione przez ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie.
Bvłbyś zadowolony gdyby Tobie gimbusy wybierały danie roku? Po wszystkim dowiedziałbyś się, że najbardziej lubisz kanapkę drwala ¯\_(ツ)_/¯
a codziennie przez ostatnie pół roku były na mirko obrazki z pieskami, kotkami etc. i tekstem "wsiadaj do śpiulkolotu, lecimy w spanko"


@ZlodziejBilonownic: No i właśnie w tym cała rzecz. Określenie "śpiulkolot" występowało jako integralna część mema obrazkowego, funkcjonującego przede wszystkim w pewnych przestrzeniach polskiego internetu: głównie na mirko, może na r/Polska na Reddicie, ewentualnie na jakichś grupach na FB. Nadal jednak nie było to aż tak popularne, aby weszło do
@arkan997: Śpiulkolot śpiulkolotem bo kilka razy to widzialem na różnych socialach, ale kto normalny mówi #!$%@? NAURA? (drugie miejsce w plebiscycie)


@WszystkieFajneLoginySaZajete: U mnie w pracy większość kumpli tak mówi xD ja w sumie tez bo śmiesznie brzmi. Bardziej wymawia się jak NAuŁRA z mocnym akcentem na R