Wpis z mikrobloga

Galaktyka Kujwdubie, komnaty papieskie.

- Ej Mati, a ten widziałeś?
- Ten gdzie gruba baba tarza się po podłodze bo jakiś kurvinox nie ma maseczki? Średni.
- No może i średni. Ehh, to już nie ta sama frajda co na początku. Trzeba wymyślić coś nowego.
- Może zainstalujemy wszystkim kamerki na #!$%@? w domach? Nie spodziewam się oporu, raczej będą nam jeszcze dziękować.
- #!$%@?ło!?! Wiesz ile takie kamerki kosztują?! To że dorobiliśmy się na przekrę... ee to znaczy na dbaniu o dobro obywateli, nie znaczy że mamy teraz te c'qrwy marnować jak #!$%@? naboje! Coś innego musi być... Mam! Niech noszą opaski! Niech Sztrasburger coś zaprojektuje, najlepiej z LED'ami w kształcie gwiazdy. To popularny wzór wśród młodzieży.
- Papo, to był popularny wzór za czasów pierwszych festiwali Ausch-Birken Kullen... 80 lat temu. Poza tym to zbyt ryzykowne, ludzie mogą zacząć się buntować. Takie opaski z LED'ami mają w kujwdubskiej historii czarną kartę.
- Ehh kardynale Mateo, więcej wiary! W końcu jesteś kardynałem. Widziałeś te badania o intelektualnej dominacji C'qrwozaurów nad Kurvinoxami?
- Widziałem, co z nimi?
- Zgadnij kto je sponsorował.
- Aha.
- No właśnie. Komputer!

- I ENTER!

- No to jeszcze myk papa-podpis i gotowe! Pa tera co się będzie działo...

C. D. N. (niestety)
#kapitanbomba #heheszki
  • 1