Wpis z mikrobloga

Tydzień temu byłem w klubie w #krakow byłem przy parkiecie i dziewczyna mnie wzięła do tańca. Tańczyła bardzo odważnie, nawet dała się przelizac gdzie to sama zainicjowała, po pewnym czasie coś mnie zapytała po angielsku a ja jej zapytałem czy ona nie z polski na co ona „a to ty jesteś Polakiem?” I po minucie odpowiedziała ze musi iść do koleżanek XDD #przegryw
  • 23
To jest piękne jak przegrywy zmyślają sobie te wszystkie historie byle tylko potwierdzić te śmieszne przegrywowe teorie i dostać parę plusów :D


@MrNobody333: przecież w klubach Cubano to standard, więc piękne jest raczej to, że istnieją tacy ograniczeni ludzie jak Ty, którzy myślą że ta historia musiała zostać zmyślona.
Z tymi klubami latino ciekawa sprawa, kiedyś na fb co tydzień oglądałem fotorelacje z weekendu i prawie zawsze były tym typiary max 6/10


@emmanatorr: no i zawsze są murzyny bawiące się z wielorybami 2/10 xD Murzyni nie mają żadnych standardów, nawet gdy sami wyglądają ok to i tak by wyruchali nawet najgorszą świnię.
Hiszpańczyki i inni Włosi też w sumie nielepsi są, liczy się dla nich, żeby było za darmo, a