Wpis z mikrobloga

Zaraz, czy ja dobrze rozumiem: co prawda jest rekordowa inflacja, kobiety umierają donosząc martwe płody, wiceministrem jest oszust żerujący na chorych dzieciach a polskie sprawy międzynarodowe załatwiają Francja z Niemcami ale jest problem bo 20 lat temu Michnik się obściskiwał z Jaruzelem?

#bekazpisu #neuropa
  • 37
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: to co mamy dzisiaj jest właśnie konsekwencja obściskiwania się z jaruzelskim. Zamiast zaorać to PRLowskie gowno to Michnik pilnował żeby komuchom w Polsce włos z głowy nie spadł i mogli obejmować wysokie stanowiska w 3rp. Kaczyński tez jest komuchem tylko ma żal do innych komuchow ze w PRL nic nie znaczył.
  • Odpowiedz
@kanciak12: właściciele stacji benzynowych, warzywniaków, restauratorzy tak się wkurzyli przytulasem Michnika z Jaruzelskm, że podnieśli ceny.

Aha, wysokie stanowiska w III RP komuchy zawdzięczają... wyborcom. Już w 1993 SLD wygrało wybory parlamentarne a w 1995 Kwaśniewski. Polacy zaczęli się chwalić antykomunizmem (który nigdy nie był w narodzie mocny) w reakcje na afery SLD z 01-04.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: tak gdyby przeprowadzano dekomunizację to 3/4 naszych polityków nie mogło by brać udziału w wyborach. Ja zdaje sobie sprawę co Kaczyński zrobił z Polska ale rozkradanie tego kraju trwa już dekady a nie tylko ostatnie kilka lat. Przez to ile pieniędzy zostało wyprowadzanych w latach 90 nigdy nie dojdziemy do ładu np z zusem. Wiec to nie jest tak ze to się nie łączy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@loginnawykoppl: To jest głupi naród polski, pisowcy doskonale rozpracowali jak działa przeciętny polski głupek (co widać na Wykopie) i rozgrywają społeczeństwo.

Nie ma nadziei dla narodu, jesteśmy skazani na zagładę.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: tak, to bardzo ważne, kluczowe dla losów Polski. Tym bardziej, że Jaruzelski nie żyje, a Michnik nie tylko ma 75 lat i raczej niezbyt dużo mu zostało, ale też ostatni raz odezwał się chyba w 2015 roku przed wyborami prezydenckimi i gdyby nie ten news, to zakładałbym że już zmarł.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: Ja dzisiaj na Twitterze prowadziłem dyskusje z kilkoma przedstawicielami prawej strony, że ok - Michnik zły, Jaruzelski zbrodniarz, to nagranie słabe ale co to zmienia? Mamy inne, faktyczne problemy. #!$%@? zostałem od góry do dołu, że to jest największy problem a nie jakieś tam inflacje i covidy…
  • Odpowiedz