Wpis z mikrobloga

Siedziałem pół nocy by obejrzeć #gameawards2021
Powiem wam tak, nagrody to chyba przyznawane są wg jakiś licytacji, kto więcej zaplaci ten dostanie nagrodę. Ale no nie po to oglądałem, chciałem zobaczyć nowe zapowiedzi gier i filmów.
Szczęka mi opadła na - hellblade 2 - gameplay - normalnie wariactwo
Fajnie też wygląda Crossfire X
Elden ring hmm no spoko może ale nie moje klimaty
Fajnie też zapowiada się Alan wake 2
Nie rozumiem czemu aktorka która wcielala się w wampirzyce w RE village, która dostała nagrodę to inna aktorka niż myślałem, gdzieś czytałem że Polka się wcielała w postać.
Jakiś nowy film od Del Toro
No i perełka Matrix
Ściągałem ma Xboxie series X - the matrix the awaking I jak tylko aktorzy skończyli mówić włączyłem
SZALENSTWO, prezentacja silnika Unreal 5 i no szaleństwo jak miasto, pojazdy, akcja, npc, czy bohaterowie wyglądają.
Rozwaliła mnie akcja na autostradzie, ale najbardziej był trafiony komentarz Neo - pamiętaj nie rób marketingu
Chyba pił do tego jak go użyli do hype z cyberpunkiem a gra w ubogim stanie była.
Co wy o tym myślicie ?

#gry #konsole #matrix #alanwake #crossfirex #residentevilvillage #hellblade #xbox #xsx
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Orama: Czekam na Plague Tale nowe i Hellblade też chętnie sprawdzę, może skończę wreszcie pierwszą część. Najbardziej czekam na Elden Ring.
A demko Unreal Engine 5 zrobiło na mnie kosmiczne wrażenie, mocno czekam na tytuły korzystające z tego silnika!
  • Odpowiedz