Wpis z mikrobloga

@FaterAnona skala nie ma tu nic do rzeczy, równie dobrze mógłbyś robić taki spis w Choroszczy i też by znalazło się dużo "Ślązaków".
Nie było, nie ma i nie będzie takiej nacji. Możecie sobie wymyślać, robić fikołki historyczne. Nic to nie zmienia, jesteście marginesem, który nic dla nikogo nie znaczy. Jak dla mnie możecie wyjechać do tego swojego rajchu. Albo lepiej, otoczcie się murem i ogłoście autonomię XD Zaraz was WP dojedzie
@kogut_20: poziom Ślązaków vs poziom Lechitów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja Ci mówię, ze mozesz czuć narodowosc jaką chcesz, nawet w pojedynkę, aj dont ker. Ty mi mówisz, ze 800k ludzi nie istnieje, a jak istnieje to ma żądać autonomii i zostać najechanym przez wojsko polskie. I kto tu jest świrem? Milego dnia.
Ty mi mówisz, ze 800k ludzi nie istnieje,


@FaterAnona: gdzie coś takiego napisałem?

a jak istnieje to ma żądać autonomii


jesli uważają się za osobną nację, to logicznie powinni pozbyć się najeźdźcy na swoich ziemiach. chyba ze jesteś kukoldową nacją i lubicie być okupowani XD
@kogut_20: mozesz sobie odrzucać rzeczywistość do woli. To nie sprawi, ze ci ludzie znikną lub przestaną czuć się tymi, ktorymi się czują. Możesz udawac, ze ich nie ma. Możesz się na to nie godzić. Możesz zaslonic oczy. To niczego nie zmieni. Miłego dnia.
To nie sprawi, ze ci ludzie znikną


@FaterAnona: nie chcę, żeby znikali. Życzę im, żeby dorośli i zaczęli żyć w normalnej rzeczywistości, zamiast zajmować się swoimi urojeniami.

mozesz sobie odrzucać rzeczywistość do woli


to ty odrzucasz rzeczywistość, wpisując jakieś dyrdymały do spisu powszechnego