Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: remont ursusa matheo u korbanków ;) dużo ciekawiej jest na grupie fb, bo wyszło że po pierwszym odpaleniu ściągano głowice bo mechanik zostawił w dolocie szmatę, uszczelki źle pozakładali.
A kolejna to wielka tajemnica czemu Jocker się pokłócił z Kazikiem.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że dobiorą się do dupy temu cwaniakowi z przerośniętym ego.


@rolnik_wykopowy:

remont ursusa matheo u korbanków ;)

jocker się pokłócił z Kazikiem.


@cichanos:

Nie bronie ani jednych ani drugich, ani kamila ani korbanka. Jedni i drudzy co jakis czas muszą coś #!$%@? bo takie jest życie. Nie sposób naprawić 100 ciągników i 100 będzie dobrze naprawionych. Podobnie w warsztatach samochdoowych, nawet super warsztat raz na 20-30 samochodów musi
  • Odpowiedz
@gobi12: jak zapytasz po okolicy to opinia jest raczej jednoznaczna. Miałem okazję z nim pogadać bo robiłem identyczną maszyną jak ta puma i wydaje się mieć średnie pojęcie ale parcie na szkło konkret ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JackTheSoul: U nas kwestia Landini z jakimś problemem elektrycznym, którego nikt nie może zdiagnozować, a on rzeczywiście hojracko zapowiedział, że na pewno da radę.
  • Odpowiedz
@gobi12: Jak wyżej, to parcie na szkło i przeświadczenie o własnej zajebistości. Pamiętam, że przestałem go oglądać, jak kiedyś zaczął rozbierać silnik SISU i zaczął coś pieprzyć, że korbowody z plasteliny i #!$%@?, bo trafił mu się pierwszy raz do roboty taki silnik, a wyrobił sobie opinie o producencie właściwie przed całkowitym rozebraniem i ustaleniem co było powodem deformacji korbowodu w tym danym ciągniku.
  • Odpowiedz