Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lat i postanowiłem pójść na studia wojskowe, zrezygnowałem z pracy parę miesięcy temu, żeby przez ten czas przygotować się do poprawy matur, zapisałem się na basen, kurs prawo jazdy na kat C, C+E oraz kurs ratownika. W tamtym tygodniu pomagałem rodzicom na działce i przez nieuwagę uszkodziłem sobie nogę. Lekarz dał mi skierowanie na RTG i mam dość poważnie uszkodzona rzepkę w nodze. Powiedział że będzie potrzebna operacja i że mniej więcej po 6-7 miesiącach dopiero będę mógł wrócić do aktywności fizycznej. Czy taka operacja od razu mnie skreśla z pracy w wojsku? Strasznie słaba sytuacja bo można powiedzieć że zagrałem wszystko na jedną kartę, a prawdopodobnie nawet nie przejdę badań. Co byście zrobili na moim miejscu? Dali sobie spokój ze studiami czy jednak spróbowali pomimo ryzyka że nawet nie przejdziecie badań? Nie chce odkładać tego na przyszły rok bo i tak się późno za to zabrałem.

#studia #przegryw #wojsko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b20e281a841e000b7d9507
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 28
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: #!$%@? z tym, ale siedzi z pokoju z ludźmi 10 lat młodszymi, sam jestem od większości 3-4 lata starszy i widzę różnice intelektualną, fizycznie też oczywiście. A na emke będzie mógł przejść w wieku 55 lat bo szkoła się wlicza w staż służby, taki generał Bieniek w wieku 63 lat przeszedł na emeryture ze stażem 45 lat.
  • Odpowiedz