Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej jak myślicie jak skończy VR ?
Będą wychodzić wielki gry jak na Xbox czy PlayStation
Zniknie całkowicie w odmętach historii
Będą dziwne rzeczy jak na Switcha?

Moim zdaniem najblizszy rok/dwa zasądza o sukcesie tej platformy. Chciałbym by było więcej gier AAA typu Alyx :D ale zobaczymy

#gry #vr #quest2
  • 9
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: ja marzę o tym, żeby pograć w KotORa na nim, mam nadzieję, że będzie się rozwijał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problemem VR jest to, że ludziom wydaje się, że to marne coś i pewnie 3D jak na komiksach z Kaczora Donalda, dopóki tego nie załóżą.
  • Odpowiedz
@Zielczan: Ja najbardziej lubię gry Skyrimo podobne z pierwszej osoby. Jednak w każdej z nich grafika ciągle nie jest tak soczysta jak być powinna. Przeciwników wciąż mało :P
Takie Doom z pierwszej osoby w średniowieczu to byłoby to!
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: no ja właśnie w jakieś duże RPG bym pograł, nie musi być sporo walki, ale żeby była mega fabuła, immersja musi być niesamowita wtedy. IMO wszystko zależy od popularyzacji gogli teraz, zakładam, że dlatego tak tanio można dostać Questa 2.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem
@Zielczan

W takim razie musicie sprawdzić Asgards Wrath :)

Jeśli chcecie to zapraszamy na naszego Discorda: www.tinyurl.com/vrkadia - doradzimy chętnie w wyborze kolejnej gry do ogrania :) pozycji AAA na VR jest naprawdę bardzo dużo. Od tych które graficznie są przepiękne, po te które fabularnie i immersyjnie pozwalają zapomnieć o tym że jesteście w wirtualnym świecie :)
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Ja osobiście uważam, że VR raczej już nie umrze, bo zbyt dobrze przyjął się w niszy symulatorowej. Moim zdaniem będzie istniał obok gier na konsole, tak jak mamy teraz jasny podział na gry konsolowe i smartfonowe (i jak kiedyś był podział na gry konsolowe i PC-towe). Może czasami będzie się to przenikać, ale wątpię, że często, bo dobra gra VR wymaga dość konkretnego poziomu interakcji, który jest nieosiągalny na
  • Odpowiedz