Wpis z mikrobloga

@BennyLava: od paru lat już nie używam myszki na rzecz macbookowego gładzika, zastanawia mnie tylko czemu inni producenci nie posiadają tak dobrych touchpadów (chyba, ze są tacy?)


@Rolik: ja to sobie nawet kupiłem ten gładzik w wersji blututu, żeby korzystać z niego gdy laptop jest "zadockowany" poza zasięgiem rąk, pic. rel. Świetny patent również do desktopa.

Po podłączeniu go do Windowsa jest dalej lepiej, ale już nie emejzing. (
BennyLava - > @BennyLava: od paru lat już nie używam myszki na rzecz macbookowego gła...

źródło: comment_1639080311YCpwYL7qLiXsryoLtbsx7L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Niewielka_Rzepka: @Pancerwafel: prawdą jest, że osoby pracujące na touchpadach to te same osoby, które wszystkie czynności wykonują na komputerze dwukrotnie wolniej, niż osoby realnie zaangażowane w swoją pracę. Mam pc stacjonarnego i maka, ale bez logi mx (można się przełączać miedzy urządzeniami) bym się pochlastał. Piszę z perspektywy pracy graficznej, montażowej i muzycznej. Może do przeglądania neta, netlifx i zdjęć z urodzin Bożenki touchpad wystacza, ale to tyle z zalet.
  • Odpowiedz
Od dwóch miesięcy używam MacBooka i zewnętrzna myszką przestała mi być potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Touchpad w MB to geniusz.. Przykładowo - pierwszy raz w mojej karierze grafika uznałem, że zewnętrzna mysz nie jest mi potrzebna
  • Odpowiedz
@jmuhha: na pc tylko myszka. mnie szlag trafiał jak na HO na lapku musiałam używać touchpada, ręce w górze cały czas w nienaturalnej pozycji. odkąd mam myszkę jak renką odjoł. #!$%@?ć falubaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kurde ja rozumiem ze touchpady mogą być lepsze i gorsze, ale pisanie ze touchpad z Maca jest wygodniejszy od jakiejkolwiek myszki to już fanbojskie zapalenie mózgowe xD
  • Odpowiedz
@exploti: Używałem, ta jest lepsza, ma przyciski i dwa moje ulubione obok głownego super sprawa, do pracy i do gier!
@BennyLava: Nie oszukujmy się - touchpad nawet z maca nigdy nie dorówna dobrej myszce. Choć niebo a ziemia gówniany touchpad a z maca. Choć te w najlepszych lapkach już są w miarę ok i tylko poziom niżej niż z maca. Dalej mysza to 5? 10 poziomów wyżej niż touchpad. Możesz
Loloman - @exploti: Używałem, ta jest lepsza, ma przyciski i dwa moje ulubione obok g...

źródło: comment_1639083403bHbmJgvP2lgTgA1NsmhF04.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
touchpad z Maca jest wygodniejszy od jakiejkolwiek myszki to już fanbojskie zapalenie mózgowe


@Marmite: Gładzik w Mac'u daje podobną precyzję, a do tego daje kilka podstawowych skrótów za pomocą gestów i multitouch, których wykonanie myszą już tak wygodne nie jest. My tu kolego nie rozmawiamy o tym, co jest lepsze do gry w quake'a tylko do codziennego użytku, patrząc po modelach w wątku - głównie w pracy.
  • Odpowiedz
@jmuhha: opowiadam o tym wątku mojej dziewczynie ktora pracuje w UX na macu a ona mi mówi że na macu używa NA RAZ gładzika i myszy.

Gładzika do nawigacji po ekranach i aplikacjach a myszy do rysowania obiektów.

Także ten.
  • Odpowiedz