Wpis z mikrobloga

Ten gniot sprzed paru dni to niesamowity pokaz samozaorania, tumaństwa i zakłamania beczki DLR. Polecam totalnie widzowie. A że na końcu uszok prosi o przemyślenie i komentarz to napisałem parę słów komentarza z odniesieniem do poszczególnych twierdzeń i z sygnaturą czasową. Zwracam się bezpośrednio do uszoka i wiem że beka ze mnie stego powodu.

1:33
Macie pretensje żal do mnie, stwierdziliście że was oszukałem. Mówiłem wam oficjalnie ze nie lubię zimowych czopek. To sobie pozwoliłem na dżokejkę i w tej cenie się zmieściłem.
Bo oszukałeś. Zbierałeś na czopkę zimową a kupiłeś dżokejkę. Oszukałeś. To proste dla każdego z choćby przeciętnym rozumem ale dla Ciebie nie Tajger. Podaję Ci przykład z Twojego środowiska to może zrozumiesz. Wyobraź sobie uszoku że bałucki jeden z Twoich kolegów bałuckich meneli żebrze o pieniądze tak jak ty żebrałeś o kasę na czopkę zimową. Ten Twój kolega menel zaczepia ludzi i żebrze mówiąc że potrzebuje kasy na chleb. Jakiś przechodzień daje mu kasę a twój kupel menel nie kupuje chleba lecz jabola tak jak Ty nie kupiłeś czopki zimowej lecz dżokejkę. Twój kolega menel okłamał oszukał swojego darczyńcę tak jak ty okłamałeś swoich darczyńców kłamiąc i oszukując że chcesz kupić czopkę zimową a kupiłeś dżokejkę. Tak jak Twojemu koledze menelowi ludzie nie daliby kasy gdyby mówił że chce na alkohol i Tobie by nie dali gdybyś mówił że chcesz kupić kolejną dżokejkę. Zwróć też uwagę uszoku jak idiotycznie się tłumaczysz z tego oszustwa. Zmieściłeś się w cenie. To nie ma żadnego znaczenia i nie jest to żadne wytłumaczenie bo oszustwo polega na tym że menel zbiera na chleb a kupuje jabola. Oszukałeś ludzi i dlatego mówią że jesteś oszustem. Proooste jak w ch%j.

3:00 Po co mam ładować pieniądze na te rzeczy które mi się nie podobają.
To po co ustawiałeś cel na rzeczy które Ci się nie podobają? Już podczas ustawiania celu planowałeś oszukać swoich donejtorów. Tak jak Twój przykładowy kumpel żul wiedział że na chleb mu dadzą prędzej niż na jabola ta i Ty wiedziałeś że na czopkę zimową dadzą Ci prędzej niż na kolejną dżokejkę. Oszustwo z premedytacją. Powód do jeszcze większej pogardy dla Ciebie. I kolejna wielka plama na Twoim sumieniu.

3:30 Walicie znowu w nasza córkę walicie nie fair wobec do nasz naszej córki. Melin się tu odnosi do faktu że małej kupił na Mikołaja samochodzik za 7zł a sobie czopkę dżokejkę za 130zł.
Prawie nikt nie wali w Twoją córkę lecz w Ciebie. Mała nie jest niczemu winna aq szczególnie temu że ma tak podłego i głupiego ojca. Nie wycieraj sobie mordy nędzniku Córką i nie chowaj się za nią jak wtedy kiedy YT zbanował Ci kanał a ty łgałeś że mała skasowała.
No a odnosząc się bezpośrednio do Twego bełkotu na temat bycia fair. Czy to było fair kupić sobie prezent za 130zł a małej za 7zł? O tym jak podle się zachowałeś kupując dżokejkę będzie jeszcze niżej. Dajesz tam jeszcze więcej powodów do pogardy do Ciebie Tajger.

4:15 Tak macie napchane głupoty w głowie widzowie ze nie wiecie o czym gadacie.
Niech ten komentarz będzie świadectwem kto ma napchane głupoty w głowie i nie wie o czym gada. I będzie on świadectwem dla wszystkich poza Tobą uszatku bo nie spodziewam się że nagle po 9 latach uciekania przed prawdą i życia w kłamstwie nagle to zmienisz. Ty Tajger nawet tego nie przeczytasz bo za długie a nawet jakby to nie zrozumiesz. Żyjesz w kłamstwie i chowasz się przed prawdą. Znalazłeś sobie wygodną wymówkę która pozwala Ci tak żyć od 9 lat. Twoja niesamowita głupota i lenistwo pozwoliły Ci wytworzyć sobie w głowie dwie szufladki. Wszystko co Ci się podoba ale nie koniecznie jest prawdziwe wkładasz do szufladki prawda. A to co Ci się nie podoba choćby była to najprawdziwsza prawda potwierdzona dowodami i faktami o które co dzień się potykasz wkładasz do szufladki nieprawda, hejt, mówią tak bo zazdroszczą. Wiem że nie rozumiesz jakie to głupie bo jakbyś rozumiał to byś tak nie robił. Wspomniałem wyżej że to z głupoty i lenistwa, głupotę chyba objaśniłem a teraz lenistwo. Z lenistwem chodzi o to że nie chcesz niczego zmieniać i poprawiać. Jesteś totalnym leniem. Nie chcesz nad sobą pracować bo wymaga to wysiłku. Nie chcesz niczego zmieniać i nie zmieniłeś się totalnie. Ktoś może się nie zgodzić z tym że się nie zmieniłeś i powiedzieć że się zmieniłeś ale na gorsze. Twoje bredzenie o tym że się zmieniłeś to jedno z takich kłamstw o których można książkę napisać. Może kiedyś napiszę jak mi się będzie chciało.

4:35 Mówicie że wykorzystujemy córkę na biznes.
No i prawdę Ci ludzie mówią. Kiedy na strimach przestały iść donejty wtedy wymyśliłeś szczwany wg. Ciebie plan uszata podłoto. Wykorzystać małą do skuteczniejszego żebrania. Że ją wykorzystałeś okazało się troszeczkę później. Ale od początku. Ustawiłeś cel „Cel dla naszego dziecka” w wysokości 450zł. Zebrałeś 357zł i cel znikł. Następnie prawie natychmiast pochwaliłeś się nowym telefonem za 550zł i rowerkiem dla małej. Wściekli widzowie dojechali Cię na strimie że chcą zobaczyć paragon za rowerek a Ty udając głupa pokazywałeś paragon za telefon myśląc że widzowie dadzą się tym idiotycznym sposobem oszukać. Oczywiście się nie dali a Ty Tajger przyparty do muru i przyłapany dobitnie na oszustwie ogłosiłeś definitywne zakończenie kariery. Nie kupiłeś małej tego rowerka lecz wziąłeś za darmo z OLX lub kupiłeś kradziony od jakiegoś swojego kumpla menela. Przecież gdybyś kupił jej normalny rower to pokazałbyś paragon zamiast się wić jak robal pod butem widzów i kończyć karierę. Teraz jeszcze parę słów o samym rowerku. Rowerek nie ma hamulca z przodu, ma wyrwany tylny odblask i jest przemalowany dlatego możliwe że kradziony. Oszukałeś własne dziecko kupując sobie telefon a dziecku dając zdezelowany rowerek. Wykorzystałeś małą do żebrania pieniędzy jak ten Twój kolega menel który żebrze o kasę na chleb a kupuje alkohol. W jeszcze bardziej podły i żałosny sposób wykorzystałeś własne dziecko kiedy yt zbanował Twój kanał co miał 10 tys. subów. Wyskoczyłeś na gniocie i rzekłeś że mała przypadkowo skasowała Ci kanał. Schowałeś się za plecami własnego dziecka przed śmiejącym się z Ciebie interntem. W swoim kretynizmie uznałeś że ban na kanale to powód do jakiegoś wielkiego wstydu. Tak wielkiego że żeby ratować twarz wystawiając na pożarcie dziecko (ratować twarz w Twoim wypaczonym postrzeganiu tego co ważne oczywiście). Zobacz jaką podłą jesteś szumowiną. przez 4 lata chroniłeś małą przed internetem a kiedy dostałeś bana rzuciłeś ją na pożarcie. Wykorzystałeś własne dziecko żeby nie przyznać się przed nami że złamałeś regulamin yt. Jak pusto Ty masz we łbbie Tajger. Jak wykrzywiony system wartości masz że wolałeś poświęcić prywatność dziecka aby wyłgać się ze wstydliwego dla Ciebie faktu bana i tak nie ważnego w porównaniu do dobra tej małej bezbronnej istoty. To była chyba jedna z najpodlejszych rzeczy którą zrobiłeś. Internet nigdy tego nie zapomni nikczemna parodio człowieka.

5:00 Mamy kupować i to będzie leżało z czasem? Uszok mówi to o bezsensie kupowania małej dobrych zabawek i próbuje usprawiedliwiać to że kupił sobie prezent za 130zł a małej za 7zł.
Kutko na temat uszata parodio. Kupiłeś 3 telefony w ciągu 4 miesięcy i 3 kokromicze w ciągu tygodnia. Teraz też kupiłeś swoją 18 dżokejkę. Nie będzie to leżało? Po co Ci 18 dżokejek? Czemu małej nie kupiłeś 18 zabawek? Już Ci mówię czemu degeneracie. Dbasz tylko o siebie i gardzisz wszystkimi nawet swoim dzieckiem. Jak Ty masz zachciankę to można kupić 3 gówniane opaski w ciągu tygodnia ale dziecku nie warto kupować fajnych zabawek. Jej wystarczy autko za 7zł. Zapadnij się pod ziemię bydlaku w ludzkim ciele.

5:30 Nie lubię że oceniacie nas źle że nie dbamy o córkę. Sami zrobiliśmy kiedyś cel dla córki i znowu był problem a jaki? Pomyślcie to będziecie mieli odpowiedź. Że my wykorzystywaliśmy własne dziecko do biznes z donejtami.
Ojoj nie lubisz. Krzywda się dzieje niebieskiemu ptaszkowi. To wszystko prawda. Ludzie Ci prawdę mówią. Wierzę że spotka Cię kiedyś kara za to jak gardzisz wszystkimi poza sobą. Nie będę się powtarzał. Wyłuszczyłem sprawę w tym akapicie 4:35.

6:10 Z własnych pieniędzy kupiliśmy córce żebyście zamknęli ryja. Nie lubię coś takiego nie umiecie zrozumieć to? Córka jest od was mądrzejsza.
Normalni ludzie kupują dzieciom z miłości do nich. Ty parodio człowieka żeby ludzie zamknęli mordy. I kto jest w centrum takiego myślenia? Ty melinie. Dla siebie liczysz się tylko Ty. Nikt inny, nawet Twoje dziecko. Khhy ja się tu spuszczam nad drobiazgami a przecież Ty jesteś alkoholikiem, przez 4 lata życia małej siedziałeś codziennie w rowie z kolegami menelami i chlałeś. Nawet 2 razy dziennie potrafiłeś się upijać. Dopiero po sądowym nakazie leczenia się zaszyłeś. I nie lubisz że ludzie widzą jakim jesteś łachudrą. Nie lubisz ale nic z tym nie robisz. Uruchamiasz szufladki wspomniane wyżej i trwasz w swojej bańce kłamstw i urojeń. Ale ona pęknie. Życzę Ci mimo wszystko abyś zniósł nieuchronne spotkanie z rzeczywistością. Żyjesz w kłamstwie od 9 lat (może dłużej ale od 9 Cię znamy) i może jeszcze pożyjesz tak kolejne 9 lat. Ale rzeczywistość Cię w końcu dogoni. Zobaczysz.

7:50 Dla córki wszystko się wyłożę żeby miała.
Tak samochodzik za 7 zł a sobie osiemnastą dżokejkę za 130zł albo zdezelowany rowerek małej a sobie 3 telefon. Tajger czy Ty sobie zdajesz sprawę kiedy kłamiesz? Jeśli nie to zgłoś się na prawdę do jakiegoś psychiatry.

9:00 jak kupujecie telefon i macie drugi i leży to traci na wartości. I to mnie #!$%@? wasze głupie podejście.
Litości Tajger. 3 telefony w ciągu 4 miesięcy. To właśnie Ty kupiłeś.

9:45 miało być na czopkę zimową ale mówicie co kupie i będize leżała mi. N|Ie przpadam za bardzo zimowej czapce.

10:20 #!$%@? #!$%@? ploty robicie z ludzi debilów i #!$%@? się jak niektórzy cioty w te gówna ich. Weźcie się obudźcie a nie.
Jeśli ktoś się ma obudzić to właśnie Ty Tajger. Od 9 lat nie dostrzegłeś że jesteś pośmiewiskiem internetu. Wszyscy bez wyjątku mają z Ciebie bekę. Wuwunio drwi z Ciebie jawnie dla wszystkich poza Tobą. Cała Twoja moderacja (może z wyjątkiem jednej osoby) jest z wykopu. Nikt dosłownie nikt nie wierzy w Twoje kłamstwa. Ludzie mówią Ci prawdę ale ona idzie do szufladki hejt. Zobacz piszę w tym momencie że się ośmieszasz i wiem że nie przyjmiesz do siebie tej prawdy. No i dobra. Co tam jakiś strach z wykopu wie ale nie zastanawia Cię dlaczego wszyscy w koło mówią Ci że się ośmieszasz? Ty coś przeczuwasz Tajger, widzisz że coś jest nie tak ale nigdy przenigdy nie powstaje Ci myśl że to może z Tobą coś jest nie tak. Od roku co najmniej 2015 powtarzasz że słuchacie tych debili zamiast słuchać Ciebie. Ty wiesz że coś jest nie tak. Zrób eksperyment w myśli uznaj na chwilę że to właśnie Ty jesteś wyjątkowo głupim i złym człowiekiem, że to co ludzie mówią to prawda. Spróbuj Tajger a klocki może wskoczą na miejsce. Prawie wszystko co Ci ludzie mówią to prawda. Nie nie muszą jak to mówisz słuchać tych debili. Każdy widzi jaki jesteś i jaka jest prawda. To ty Tajger się oszukujesz.

Jest jeszcze parę wyjątkowych samozaorań w tym gniocie ale już mi się nie chce pisać tego wysrywu więc kutko.

10:50 mam na wykop #!$%@? i pluje na kamerę jak w 2012.
Lata walki z wykopem, sprawdzanie wykopu co chwilę.

11:20 Wszystko negatywnym podejściem robicie a potem macie pretensje kiedy płyta kiedy zlot.
Twój żałosny i nieudolny sposób Tajger żeby wzbudzić w widzach wrażenie że coś Ci zawdzięczają i coś tracą. Tylko w twoim wymyślonym świecie. A2 jakaż bieda umysłowa powtarzać to samo od tylu lat. Wymyśliłbyś już jakieś inne debilne uzasadnienie.

11:45 miałem zrobić zlot fanów na mikołajki. Tracicie tracicie w #!$%@? przez tych debilów z wykopu z tagu bonzo nie zwróciliście uwagę przez 9 lat bo ja to cholernie zwróciłem.
Bu ha ha. Od 9 lat niczego nie pojąłeś. Od 9 lat nie wiesz że jesteś pośmiewiskiem i nie chcesz się dowiedzieć. Wręcz panicznie od tego uciekasz wymyślając co raz głupsze i śmieszniejsze powody.

13:10 przemyślcie sobie piszcie na komentarzach.

#bonzo #patostreamy
trach - Ten gniot sprzed paru dni to niesamowity pokaz samozaorania, tumaństwa i zakł...
  • 7