Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vegasik69: zwykle alimenciarzem określa się mężczyznę, który unika lub nie płaci zasądzonych alimentów. Nie znam etymologii tego słowa, niestety będziesz musiał zerknąć w słowniku
  • Odpowiedz
@Nightcall81: hah nie o to mi chodzi. Tylko chciałem się dowiedzieć skąd to wypłyneło. Zainteresowało mnie to, że tak bardzo eksponuje swoje Dżunku a nie chce odpowiedzieć na alimentacyjne zarzuty. Pamiętam też że kiedyś dostał donejta z treścią alimony i przerwał Twaróg przeczytanie tego, co wskazuje na wyciszenie tej kwestii lub ukrywanie przed Twarogiem
  • Odpowiedz
@Hydrowachotargacz: Jasne, a pod nickiem @Twoje_EGO pisze papież Franciszek.. Ty sobie też dajesz wciskać takie bzdety. Gdyby ten nierób i leń był ok z tematem alimentów, to by o tym otwarcie opowiedział. Wystarczy zadać pytanie o alimenty, to albo wywiną się tematem zastępczym albo banem na kanale...
  • Odpowiedz
@kade25866: przenigdy od barmana nie bylo slychac aby tak slodko mowil o swojej corce w Polsce.On chyba tego dziecka nie lubi i jakby bylo lepiej dla niego oczywiscie aby nigdy sie nie pojawilo.Przykre to miec takiego ojca
  • Odpowiedz
@kade25866: Sam się kiedyś wygadał, że w Polsce "miał rodzinę" i przyznał że miał zasądzone alimenty. Pewnie zaczęło się od "leków na nadciśnienie" a skończyło w Kambodży w ratanakiri. Ludzie wygrzebali jego profile na kontach społecznościowych, jakie "biznesy" prowadził. Pewnie nikt by mu tym nie dokuczał, ale jego zachowanie to wizytówka Polski w tej Kambodży, niestety
  • Odpowiedz
@Nightcall81: Czyli to jednak mógł być ktoś wiarygodny kto o tym napisał, bo inaczej Gapa od razu by wyśmiał i wysmarował takiego użytkownika. Mógłby też taką osobę podać do sądu albo chociaż pogrozić
  • Odpowiedz
@Nightcall81: Doskonale wiem kim jest Twoje_Ego. Jeszcze raz piszę że na tagu UDZIELAŁ SIĘ KIEDYŚ OBECNY PARTNER BYŁEJ GAPCIOWEJ I WSZEM I WOBEC OZNAJMIŁ WSZYSTKIM JAKIM #!$%@? JEST GAPA. Pisał min o niespłaconych alimentach i ogólnej wyjebce na córkę która została w Polsce. Wtedy reszta tagu podchwyciła temat i zaczęła upokarzać Gapę który do tej pory nie jest w stanie wytłumaczyć się ze swojej Ojcowskiej miłości. Napisać jeszcze raz żebyś przeczytał
  • Odpowiedz
@kade25866: @Hydrowachotargacz: @Nightcall81: kiedyś chyba na lajwie albo na którymś gniocie u Łysego padło pytanie "Marcin, ile alimentów płacisz", Łysy je przeczytał i poprosił Gapę, żeby się do tego odniósł. Gapa odpowiedział: "Tyle ile nakazał sąd". Czyli coś na rzeczy jest.
A czy płaci, to chyba po jego kondycji finansowej można wywnioskować,
  • Odpowiedz
@jaacek: łysy po paru głebszych nie ogarnia tego co czyta na głos. Ostatnio na lajwie napisałem i coś w stylu "Wiewiórki i bobry dzień dobry, czy Gapcio spłacił alimenty" :D:D I o dziwo Prezes zaczął to czytać ale już po "dzień dobry" zmienił temat i gadał do Miszy coś o tych "wiewiórkach i bobrach"
  • Odpowiedz