Wpis z mikrobloga

Widzę już któreś znalezisko tego typu i często były rozmowy o tych piłkarzach, którzy mieli problemy z sercem czy coś, ewidentnie coś jest na rzeczy. Tylko pytanie - bo tutaj (jak i w większości przypadków) wszyscy zdają się zakładać, że to jest wina szczepienia.
Ja sobie coś przypominam, że były jakieś badania, gdzie pokazane było że z zakrzepami np. znacznie częściej mieli problemy ludzie po covidzie niż po szczepionkach.

Oczywiście wiem, że można normalnie mieć covida po szczepionce ale nie rozumiem skąd się bierze to założenie, że to na pewno jest wina szczepionek

#koronawirus
a.....e - Widzę już któreś znalezisko tego typu i często były rozmowy o tych piłkarza...

źródło: comment_1639041027JYOAtbM5fwkI1qjmsT5gYa.jpg

Pobierz
  • 30
@hansschrodinger:

bo rodzina tego chłopaka tak mówi. To po pierwsze

No to akurat nic nie wnosi, co z tego, że tak mówią?

Po drugie ta dziewczyna niby zmarła niedługo po szczepieniu. A po trzecie on został do szczepienia niejako zmuszony. I ludzie są #!$%@?.

No ok i ja całkowicie rozumiem wkurzenie i złość i to, że to trzeba wyjaśnić wszystko, bez dwóch zdań.
Tylko dalej niespecjalnie rozumiem dlaczego w tym znalezisku
@Miler111111: To co piszesz nie ma specjalnie sensu, bo 3 fala w większości krajów to jak już dawno młodzi byli zaszczepieni.
Jeżeli masz jakieś dane na temat liczby śmierci związanych z zakrzepami na przestrzeni ostatnich paru lat to się podziel, bo ja takich nie widzę nigdzie
@andrzejedude:

znacznie częściej mieli problemy ludzie po covidzie niż po szczepionkach.

Pytanie w której grupie wiekowej. Efekty uboczne są skorelowane z ciężkim przebiegiem choroby, a u młodych zdarza się on bardzo rzadko. To raz. Dwa, efekty uboczne szczepionek często (być może w większości przypadków) nie są rejestrowane poprawie. Tutaj znalezisko w którym mówi o tym jeden z najwybitniejszych kardiologów na świecie: https://www.wykop.pl/link/6400387/dr-mccullough-kardiolog-i-internista-o-problemach-po-szczepionce/
@naszprycowany: Ja nie twierdzę, że nie ma żadnych efektów ubocznych ani, że na pewno szczepionka się do tego nie przyczyniła - znam głosy i argumenty z drugiej strony. Stawiam proste pytanie - dlaczego w tych kręgach jest ogólnie założenie, że zakrzepica jest spowodowana szczepionką a nie covidem

@hansschrodinger: Ok ale to dane z dupy bo jest tam jakieś odgórne, niczym nie poparte twierdzenie, że więcej śmierci jest spowodowane przez szczepionkę